Zapowiedź piłkarskiego weekendu 7-8 października

Po dłuższej przerwie, Orkan wraca na ligowe boiska, by zmierzyć się w wyjazdowym spotkaniu z faworytem do awansu – Pogonią Lwówek. Konarzewianie muszą się odbudować po burzliwej i zaskakującej porażce z TS Gminy Kamieniec.

 

SENIORZY

Pogoń Lwówek Wlkp. - Orkan Konarzewo, sobota, godz. 16.00, stadion w Lwówku

W ostatnim spotkaniu konarzewianie sprawili swoim kibicom niemiłą niespodziankę i odnieśli zaskakującą porażkę w meczu z ostatnim w tabeli TS Gminy Kamieniec. Po tym spotkaniu konarzewianie mieli sobie wiele do zarzucenia. Chłodna analiza tego spotkania była możliwa dopiero po kilku dniach. Orkanowcy przez ostatnie dwa tygodnie pracowali nad elementami gry, które w Kamieńcu się nie udały. Jakie będą tego efekty pokażą kolejne mecze. Już w najbliższym spotkaniu czeka nas test najwyższej próby. Zagramy z zespołem ze ścisłej czołówki tabeli, który uchodzi za głównego faworyta do awansu do IV ligi.  

Po siedmiu ligowych kolejkach Pogoń Lwówek ma na koncie 15 punktów i zajmuje 3. miejsce w rozgrywkach. Na swoim boisku Pogoń wygrała wszystkie mecze i strzeliła aż 22 gole. Gorzej radzi sobie jednak na wyjazdach, gdzie odnotowała jedną wygraną i dwie porażki. Lwówczanie przegrali z Błękitnymi Wronki 0-1 i w meczu na szczycie z Sokołem Pniewy 3-6. Ostatni z tych meczów miał miejsce w ubiegły weekend. Dotkliwa porażka z bezpośrednim rywalem o awans musiała podrażnić graczy Pogoni. Szans na rekompensatę tych strat będą szukali w kolejnych meczach.

W drużynie ze Lwówka występuje doskonale nam znany Sebastian Czura, który dwukrotnie był naszym zawodnikiem i został zapamiętany jako piłkarz o bardzo dobrych umiejętnościach, który w pojedynkę potrafi rozstrzygać mecze. Obrońcy Orkanu będą musieli uważać na jego boiskowe poczynania.

.

ZESPOŁY MŁODZIEŻOWE

ORLICY: Patria Buk - Orkan Konarzewo, sobota, godz. 12.00, boisko w Buku

TRAMPKARZE: Przemysław Poznań - Orkan Konarzewo, mecz przełożony na 11 listopada

 Powrót