Zapowiedź piłarskiego weekendu 16-17 września

Seniorów Orkanu czeka kolejny trudny mecz. Tym razem podejmować bedą jednego z faworytów do awansu - Błękitnych Wronki. Orkan po ubiegłotygodniowej wpadce z Czarnymi Wróblewo, nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów.

SENIORZY

Orkan Konarzewo - Błękitni Wronki, niedziela, godz. 16.00., boisko w Konarzewie

Błękitni Wronki od kilku lat bardzo solidnie prezentują się w rozgrywkach Klasy Okręgowej i niemal zawsze liczą się w walce o awans. Najbliżej tego celu byłi w 2014 roku, ale drzwi do IV ligi zatrzasnął im nie kto inny jak Orkan Konarzewo. Błękitni przyjechali na mecz z Orkanem w ostatniej kolejce rozgrywek jako lider i jedyne czego potrzebowali to zwycięstwa. Konarzewianie stawili jednak opór i ugrali bezbramkowy remis. Sytuację tą wykorzystała Sparta Szamotuły, która z 2. miejsca wskoczyła na pozycję lidera i awansowała. Rachunki sprzed lat mogą zostać wyrównane już przy okazji najbliższego boiskowego pojedynku. 

Przed sezonem Błękitni nie ukrywali aspiracji na czołówkę tabeli. Na razie jednak rywalizowali z ekipami, które mają podobne aspiracje, m.in. z Sokołem Pniewy i Pogonią Lwówek. Wronczanie wygrali też wyraźnie z Spójnią Strykowo 4-0 i odnieśli zaskakującą porażkę na boisku w Rakoniewicach 1-4. Trudno z tych wyników wyczytać aktualną dyspozycję zespołu Błękitnych. Podobnie nierówną formę prezentuje Orkan, który mimo, że w pierwszych meczach prezentował się całkiem dobrze stracił punkty w domowych pojedynkach z Obrą Zbąszyń i Lipnem Stęszew. Konarzewianie tydzień temu polegli we Wróblewie prezentując się z bardzo złej strony. 

 

ZESPOŁY MŁODZIEŻOWE

ORLICY: Orkan Konarzewo - AP Dębiec, sobota, godz. 11.00, boisko w Konarzewie

ŻACY: turniej mistrzowski w Uchorowie, sobota, godz. 11.00.

 

 Powrót