Zapowiedź piłkarskiego weekendu 8-9 września

Naszym kolejnym rywalem w rozgrywkach klasy okręgowej będą Czarni Wróblewo. Rywal, który stanowi dla nas duży znak zapytania, bo klubowe kroniki nie odnotowują żadnego spotkania z tym rywalem w przeszłości.

SENIORZY

Czarni Wróblewo - Orkan Konarzewo, niedziela, godz. 16.00, boisko we Wróblewie

Po trzech meczach tego sezonu czujemy spory niedosyt. Zdobyliśmy 5 punktów, choć mieliśmy duże szansę na komplet dziewięciu  oczek. Niestety, w spotkaniu z Obrą Zbąszyń zawiodła nas skuteczność, a w końcówce meczu z Lipnem Stęszew w kuriozalny sposób daliśmy sobie odebrać wygraną. To wszystko sprawia, że zawodnicy Orkanu głodni są punktów i będą szukać ich na boisku we Wróblewie. 

Czarni Wróblewo to klub, który w ostatnich latach zbudował całkiem solidny zespół i z powodzeniem rywalizował w klasie okręgowej, a w latach 2007-2014 w IV lidze. W przeszłości na zrębach zespołu z Wróblewa i Wronek utworzono ekstraklasowy klub Amicę Wronki. Klub z Wróblewa powstał w 1947 roku i jest równolatkiem Orkanu. Mimo to, próżno szukać bezpośredniego spotkania między Orkanem i Czarnymi. Prawdopodobnie będzie to pierwsze oficjalne spotkanie obu ekip na boisku. 

Czarni Wróblewo po trzech meczach mają 3 punkty, dzięki domowej wygranej z Sokołem Rakoniewice 2-0. W dwóch pozostałych meczach mierzyli się z faworytami do awansu i dość wyraźnie przegrywali: 0-3 z Pogonią Lwówek i 0-4 z Sokołem Pniewy. Nie mniej jednak, zespół Czarnych Wróblewo bardzo dobrze radzi sobie, szczególnie na swoim boisku. To solidna ekipa środka ligowej tabeli, która nie jeden raz udowodniła, że potrafi napsuć sporo krwi faworytom. 

.

ZESPOŁY MŁODZIEŻOWE

ORLICY: Victoria Wysogotowo - Orkan Konarzewo, sobota, godz. 11.00, boisko w Wysogotowie

TRAMPKARZE: Tarnovia Tarnowo Podg. - Orkan Konarzewo, sobota, godz. 16.00, boisko w Tarnowie Podg.

 Powrót