Wracamy na zachód ! (skład naszej grupy okręgówki)

Nowy sezon rozpocznie się 19 sierpnia, a Orkan zagra w grupie zachodniej Poznańskiej Klasy Okręgowej. Na inaugurację sezonu zagramy z Obrą Zbąszyń.

Przez ostatnie trzy lata Orkan grał w grupie wschodniej Poznańskiej Klasy Okręgowej. W grupie zachodniej ostatni raz graliśmy w sezonie 2013/14 i był to bardzo dobry sezon w naszym wykonaniu. Szczególnie udana była runda jesienna, kiedy konarzewianie przez wiele kolejek byli liderami tabeli. Ostatecznie zakończyliśmy rozgrywki na 5. miejscu, a awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczyła Sparta Szamotuły (po roku pobytu w IV lidze spadła jednak powrotnie do okręgówki). 

Przez te trzy sezony sporo zmieniło się w grupie zachodniej. Spośród drużyn z którymi graliśmy w sezonie 2013/14 została tylko połowa - kilku pożegnało się z okręgówką i grają obecnie w A-klasie lub zniknęli z rozgrywek WZPN. Nowością dla nas będą pojedynki z Płomieniem Przyprostynia i Czarnymi Wróblewo, z którymi nigdy wcześniej nie rywalizowaliśmy. Najdalsze wyjazdy czekają nas do Wronek, Zbąszynia i Przyprostyni. Derbowe mecze zagramy z drużynami ze Stęszewa i Strykowa. 

Zdjęcie użytkownika Orkan Konarzewo.

 Powrót