Zapowiedź piłkarskiego weekendu 17-18 czerwca

To już ostatnia kolejka Poznańskiej Klasy Okręgowej. Spotkają się dwie drużyny, które walczą o przysłowiową pietruszkę. Zjednoczeni Trzemeszno podejmować będą Orkan Konarzewo.

 

SENIORZY

Zjednoczeni Trzemeszno - Orkan Konarzewo, niedziela, godz. 16.00, boisko w Trzemesznie

Wiosenne rozgrywki piłkarskie zaczynaliśmy od zaległego meczu ze Zjednoczonymi Trzemeszno. W połowie marca na boisku w Konarzewie padł bezbramkowy remis, ale goście byli ekipą lepszą i bardziej dojrzałą piłkarską. Orkan dzielnie się bronił i zdobył cenny punkt. Celem Orkanu na tą rundę było zapewnienie sobie utrzymania. Zjednoczeni celowali w podium. Konarzewianie swój cel osiągnęli, ale Zjednoczeni skończą rozgrywki na 6. miejscu, co dla spadkowicza z IV ligi nie jest dobrym wynikiem. Zjednoczeni potknęli się m.in. z Akademią Reissa, z którą przegrali 1-3. 

Ostatni mecz tego sezonu to jednocześnie najdalszy wyjazd. Około 100 km pojadą dziś po punkty piłkarze Orkanu. Konarzewianie chcą powalczyć o dobry wynik i zapewnić sobie pozostanie na 10. miejscu w tabeli.  Później wakacje, sparingi i prawdopodobny powrót do grupy zachodniej Klasy Okręgowej. 

 Powrót