Zapowiedź piłkarskiego weekendu 10-15 czerwca

To już ostatnie mecze rundy wiosennej. Na pożegnanie sezonu w Konarzewie - Orkan zagra z Pelikanem Niechanowo. Czwartkowy mecz z Wełną Rogoźno jest odwołany z powodu wycofania się drużyny gości. 

 

SENIORZY

Orkan Konarzewo - Pelikan Niechanowo, sobota, godz. 15.00, boisko w Konarzewie

Jak się okazuje będzie to ostatni mecz tego sezonu na boisku w Konarzewie. Zagramy z drużyną, która od początku sezonu radziła sobie najgorzej ze wszystkich zespołów występujących w naszej grupie Klasy Okręgowej i jest już pewna degradacji do A-klasy. W ostatnim czasie piłkarze z Niechanowa walczą już tylko o honor. Tydzień temu wygrali z Wełną Rogoźno 3-1, czym ostatecznie pogrążyli ekipę z Rogoźna, która kilka dni później wycofała się z rozgrywek. Wiosną zawodnicy z Niechanowa wygrali jeszcze z Akademią Reissa 5-3 i zremisowali z Concordią Murowana Goślina 2-2. Te wyniki pokazują, że w zespole Pelikana drzemie pewien potencjał, który sprawia, że nie można tej drużyny lekceważyć.

Orkan zapewnił już sobie utrzymanie, ale piłkarze z Konarzewa mogą jeszcze włączyć się do walki o wyższe miejsca w tabeli. Minimalnie 11. miejsce mamy zapewnione, ale można jeszcze powalczyć nawet o miejsce ósme. Zapowiada się ciekawy mecz, a biorąc pod uwagę, że to ostatnie spotkanie przez długą wakacyjną przerwą, warto pojawić się na boisku w Konarzewie i obejrzeć mecz Orkanu z Pelikanem. Jesienią Orkan wygrał w Niechanowie 4-0. 

 

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

ORLICY:  Spójnia Strykowo - Orkan Konarzewo, sobota, godz. 16.00, boisko w Strykowie

TRAMPKARZE:  Orkan Konarzewo - Lipno Stęszew, środa, godz. 18.00, boisko w Konarzewie

 

 Powrót