Zapowiedź piłkarskiego weekendu 12-14 maja

Po ubiegłotygodniowej klęsce z Winogradami Poznań konarzewianie podejmować będą Concordię Murowana Goślina. Rywale mają zaledwie trzy punkty więcej niż my, więc stawka tego meczu jest wysoka.

 

SENIORZY

Orkan Konarzewo - Concordia Murowana Goślina, sobota, godz. 16.00, boisko w Konarzewie

Orkan już dawno nie wygrał z Concordią na własnym boisku. W ostatnich dwóch latach przegrywał 0-2 i 1-3. Okazja na poprawienie tego dorobku nadarzy się już w najbliższą sobotę. Zespół z Murowanej Gośliny wygrał na wiosnę trzy mecze - wszystkie z drużynami z końca ligowej stawki (Wielkopolska 2-0, Akademia 2-0 i Wełna 1-0). W pozostałych spotkaniach odnotował porażki, co złożyło się na 8. miejsce w tabeli i 29 punktów. Orkan jest zaledwie trzy punkty niżej. Konarzewianie wygrali dwa ważne spotkania z drużynami walczącymi o utrzymanie. Kiedy wydawało się, że nasz zespół powoli wychodzi na prostą, przyszedł feralny dzień, w którym ponieśliśmy najwyższą porażkę w historii klubu przegrywając z TPS Winogrady aż 1-10. O tamtym meczu jak najszybciej chcemy zapomnieć, a nie można tego zrobić skuteczniej, jak zapunktować ... Mecz z Concordią nie będzie łatwy. W Murowanej Goślinie przegraliśmy gładko 0-4, a większość bramek padła po stałych fragmentach gry. Teraz musimy wystrzegać się błędów, bo nadal nie jesteśmy pewni utrzymania i kolejne punkty są nam bardzo potrzebne. 

 

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

ŻACY: turniej mistrzowski na boisku w Konarzewie, z udziałem Red-Box Poznań, Avia Kamionki, Sparta Oborniki, początek o godz. 11.30

Mecze orlików i trampkarzy zostały przełożone - odpowiednio na 24 maja i 16 czerwca. 

 

 Powrót