Zapowiedź piłkarskiego weekendu 1-2 kwietnia

W kolejnym meczu Klasy Okręgowej Orkan zagra ważny mecz wyjazdowy w Jarosławcu. W ten weekend ruszają też rozgrywki drużyn młodzieżowych.

 

SENIORZY

Orkan Jarosławiec - Orkan Konarzewo, sobota, godz. 15.00, boisko w Jarosławcu

Pojedynek dwóch Orkanów będzie jednym z meczów 17. kolejki spotkań Poznańskiej Klasy Okręgowej. Beniaminek spod Środy Wielkopolskiej całkiem nieźle radzi sobie w rozgrywkach ligowych i z dorobkiem 22 punktów ma dość dużą przewagę nad strefą spadkową. Tydzień temu pokonał outsidera rozgrywek - Pelikana Niechanowo 3-1. Trudno powiedzieć, jaką formę drużyna z Jarosławca reprezentować będzie w rundzie wiosennej. Na własnym boisku ekipa z Jarosławca wygrała cztery spotkania, a trzy przegrała, przy jednym remisie i bilansie bramek 17-16. Na uwagę zasługuje na pewno wysoka domowa porażka z Wiarą Lecha 1-8. Orkan Jarosławiec jest jedną z trzech drużyn, które najczęściej tracą bramki w naszej grupie Klasy Okręgowej. W tym gronie prowadzi Pelikan Niechanowo z 50 straconymi bramkami. Niechlubne drugie miejsce dzielą dwa Orkany - z Konarzewa i Jarosławca - po 40 bramek straconych. 

Jesienią, w drugiej kolejce rozgrywek ligowych i przy ponad 30-stopniowym upale, Orkan Konarzewo przegrał z Orkanem Jarosławiec 1-3. Konarzewianie prowadzili w tamtym meczu 1-0, ale w drugiej połowie mecz nam się nie ułożył. Straciliśmy kontuzjowanego Daniela Mankiewicza, a później daliśmy sobie strzelić dwa gole i zeszliśmy z boiska pokonani. Pora na rewanż. Wynik meczu może mieć duże znaczenie przy ustalaniu kolejności dolnych rejonów tabeli, więc warto powalczyć o punkty !

 

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

TRAMPKARZE: Orkan Konarzewo - Mieszko II Gniezno, sobota, godz. 11.00, boisko w Konarzewie

ORLICY: Orły Komorniki - Orkan Konarzewo, niedziela, godz. 10.30, boisko w Plewiskach, ul. Szkolna 132

 Powrót