Zapowiedź piłkarskiego weekendu 24-26 marca

W 15. kolejce spotkań oficjalnie startuje runda wiosenna w rozgrywkach Poznańskiej Klasy Okręgowej. Orkan podejmować będzie Piasta Kobylnicę w meczu domowym.

 

SENIORZY

Orkan Konarzewo - Piast Kobylnica, sobota, godz. 16.00, boisko w Konarzewie

W drugim z rzędu meczu na własnym boisku Orkan zagra z Piastem Kobylnica. To wymagający rywal ze środka ligowej tabeli, który nie zaznał ligowej porażki od 17 września. W tabeli ma cztery punkty więcej od Orkanu. Jesienią konarzewianie zdołali jednak wygrać w Kobylnicy 4-3.

Orkan ma już za sobą jeden ligowy mecz. Przed tygodniem konarzewianie dość szczęśliwie zremisowali ze Zjednoczonymi Trzemeszno 0-0. Konarzewskie boisko wybitnie nam nie służy w tym sezonie. U siebie zdobyliśmy zaledwie dwa punkty. Ostatnia domowa wygrana Orkanu datowana jest na 11 czerwca poprzedniego roku i trumf z Wartą Śrem 2-1. Pora przełamać kompleks konarzewskiego boiska i zdobyć komplet punktów. Nie będzie o to łatwo, bo orkanowcy po raz kolejny zagrają bez kilku kluczowych piłkarzy, którzy pozostają kontuzjowani. Po zimowej przerwie w rozgrywkach nie wiemy czego spodiewać się po dyspozycji naszego rywala więc kwestia wyniku wydaje się otwarta. 

.

ZESPOŁY MŁODZIEŻOWE

Mecze drużyn młodzieżowych rozpoczynają się w przyszły weekend. 

 Powrót