"Kibicuj z klasą" - zorganizowany wyjazd dla dzieci na mecz Lecha Poznań !

Kibicuj z drużyną Lechowi na stadionie w Poznaniu ! Orkan Konarzewo już po raz drugi przyłącza się do akcji "Kibicuj z klasą" organizowaną przez poznański klub.

Z tej okazji organizujemy wyjazd dla dzieci z drużyn młodzieżowych na mecz Lech Poznań - Górnik Łęczna, który odbędzie się 19 marca, o godz. 15.30 na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Uczestnictwo dziecka w tym wydarzeniu można zgłosić do dnia 10 marca, do godz. 10.00 poprzez wysłanie sms'a pod numer telefonu 513 130 525 (Katarzyna Naskręt - skarbnik zarządu). W sms'ie należy podać imię i nazwisko dziecka oraz jego pesel.

Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla dzieci. Jeżeli rodzice chcą uczestniczyć w wydarzeniu powinni nabyć bilety i zorganizować sobie transport we własnym zakresie. 

Prosimy rodziców o przekazanie zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na uczestnictwo mojego dziecka (imię i nazwisko oraz PESEL) w meczu Ekstraklasy: Lech Poznań - Górnik Łęczna w dniu 19.03.17 o godz. 15.30 i przejazd autobusem na trasie Konarzewo - Poznań i z powrotem. Jestem świadomy, że dziecko przebywać będzie pod opieką osoby uprawnionej przez K.S. Orkan Konarzewo.
Z poważaniem (podpis rodzica).

 Image result for lech poznan górnik łeczna

 Powrót