Dwa razy na czwórkę czyli o pierwszych halowych turniejach grup młodzieżowych

Zarówno orlicy jak i żacy rywalizowali w ten weekend w pierwszych halowych turnijach w zimowej przerwie w rozgrywkach. Oba nasze zespoły zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, zajmując miejsce tuż za podium.

Orlicy rywalizowali w silnie obsadzonym turnieju o Grand Prox Orlików organizowanym przez GOSiR Dopiewo. Pod nieobecność trenera Marka Bartkowiaka, zespół poprowadził Piotr Bartkowiak. Nasi młodzieżowcy dzielnie walczyli w grupie i w decydującym meczu pokonali Lechię Kostrzyn, po czym awansowali do półfinału. Orkan przegrał zarówno półfinał (z Chrobrym Gniezno) jak i mecz o 3. miejsce (z Polonią Leszno), ale mimo wszystko może uznać turniej za bardzo udany. Nasz zespół wyprzedził m.in. lokalnych rywali - Canarinhos Skórzewo, Koronę Zakrzewo i GKS Dopiewo. 

Żacy, pod opieką trenera Przemysława Babijówa, rywalizowali w turnieju halowym w Grodzisku Wielkopolskim. Tam triumfowała ekipa Orła Granowo, ale konarzewianie zajęli bardzo wysokie IV miejsce. Grano systemem każdy z każdym i Orkanowi niewiele brakowało do podium.

 

Zdjęcie użytkownika UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2008.

 

Więcej informacji i zdjęcia na profilu facebook'owym !

 Powrót