Punkty stracone w doliczonym czasie gry

Orkan zremisował wyjazdowy mecz z Wełną Rogoźno 2-2. Orkanowcy długo prowadzili, po dwóch golach Tomasza Paprzyckiego, ale w doliczonym czasie gry dali sobie wydrzeć zwycięstwo.

To był kolejny z cyklu ważnych meczów sąsiadów z tabeli. Konarzewianie pojechali więc do Rogoźna z myślą o wywalczeniu jakieś zdobyczy punktowej. Pierwsza połowa dla obu zespołów była próbą przezwyciężenia niedogodności pogodowych. Na zmrożonym boisku zalegała warstwa szadzi. Nie ułatwiało to gry w piłkę. Najlepszą sytuację do objęcia prowadzenia mieliśmy po strzale Daniela Mankiewicza. Wszystko co najlepsze w pierwszej połowie wydarzyło się w ostatnich 10 minutach. Najpierw błąd naszego stopera wykorzystał zawodnik gospodarzy - Patryk Złoch i wyprowadził Wełnę na prowadzenie. Kilka minut później odpowiedział Tomasz Paprzycki i po pierwszej połowie mieliśmy wynik remisowy. 

W drugiej odsłonie Orkan znów zdominował pierwszy kwadrans. W 65 min. konarzewianie wyszli na zasłużone prowadzenie po strzale Tomasz Paprzyckiego. W dalszych minutach przeszliśmy do obrony, czekając na kontrataki. Mieliśmy kilka okazji. Najlepszą zmarnował Tomasz Paprzycki, który trafił w słupek. W końcówce spotkania obu drużynom udzieliły się dodatkowe emocje, niekoniecznie sportowe. W doliczonym czasie gry w zamieszaniu w polu karnym, Wełna zdołała zdobyć bramkę na 2-2. Chwilę później obejrzeliśmy dwie czerwone kartki - solidarnie dla obu zespołów po jednej. Mecz zakończył się podziałem punktów. Było to dla nas ostatnie spotkanie tej jesieni. Z dorobkiem 15 punktów zajmujemy 12. miejsce w tabeli. Wiosną będziemy kontynuować walkę o utrzymanie w Klasie Okręgowej. 

 

Stadion Miejski w Rogoźnie, 11 listopada 2016 r., godz. 11.00

Wełna Rogoźno - Orkan Konarzewo 2-2 (1-1)

1-0   Patryk Złoch (35 min.)

1-1   Tomasz Paprzycki (39 min.)

1-2   Tomasz Paprzycki (65 min.)

2-2   Kevin Bartol (90+2 min.)

.

Zagrali:

Ludwiczak (bramkarz), Kołodziej, Jopek, A.Karaszewski, E.Ciesielski, P.Karaszewski, Mankiewicz (81 min. - Nassir Ali), Babijów, Bartkowiak, Skorczyk (85 min. - P.Wojtkowiak), Paprzycki (88 min. - Kawończyk).

Rezerwowi:

Pluciński (bramkarz), K.Wojtkowiak, Jezierski, D.Ciesielski. 

 Powrót