Nie mieliśmy nic do powiedzenia

Orkan przegrał z TPS Winogrady Poznań 0-3 po słabym meczu. Konarzewianie nie mieli w tym meczu nic do powiedzenia i w pełni zasłużenie nie zdobyli żadnego punktu.

Podobnie jak w poprzednich meczach w składzie Orkanu zaszły pewne zmiany kadrowe. Kolejne kontuzje wykluczyły z gry Dominika Skorczyka i Bartłomieja Cmoka. Dołączyli oni do licznej już grupy graczy, którzy od początku sezonu walczą z różnego rodzaju urazami.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gości. Już w 10 min. objęli oni prowadzenie po indywidualnym błędzie naszego skrzydłowego. W kolejnych minutach Winogrady groźnie kontrowały. Orkan próbował atakować ale robił to nieporadnie. Poznaniacy mieli bardzo dobre okazje do podwyższenia wyniku, ale przez długi czas byli nieskuteczni. Dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy udało im się wykorzystać kolejny szybki kontratak. Do szatni schodziliśmy z wynikiem 0-2 i mizernymi perspektywami na jego zmianę w drugiej połowie. 

Od początku drugiej połowy Orkan zaatakował, ale miał zbyt mało argumentów, aby zagrozić bramce gości. Winogrady cierpliwie czekały na swoją okazje, a kiedy taka się nadarzyła wykorzystały ją bez wahania. W 62 min. napastnik poznańskiej drużyny przedarł się przez obronę Orkanu i pewnym strzałem pokonał Adama Plucińskiego. Do końca meczu chcieliśmy nawiązać jeszcze walkę o honorowego gola, ale w tym meczu niewiele nam wychodziło. Byliśmy słabsi i zasłużenie przegraliśmy. Przeciwnicy nie bawili się piłką, tylko prostymi środkami zdobywali sobie boiskową przewagę.

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 1 października 2016 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - TPS Winogrady Poznań 0-3 (0-2)

0-1   bramka dla Winogradów (10 min.)

0-2   bramka dla Winogradów (45+1 min.)

0-3   bramka dla Winogradów (64 min.)

.

Zagrali:

Pluciński (bramkarz), Przymusiak, Karaszewski A., Wojtkowiak P., Karaszewski P., Ciesielski E., Kawończyk, Wojtkowiak K., Bartkowiak, Paprzycki
oraz na zmiany wchodzili: Ciesielski D., Nassir Ali, Jezierski, Kołodziej.

Rezerwowi:

Ludwiczak (bramkarz), Babijów, Mankiewicz, Moskalik. 

 Powrót