Tarnovia naszym rywalem w okręgowym pucharze

IV-ligowa Tarnovia Tarnowo Podgórne będzie naszym rywalem w 1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Orkanowcy nie mieli szczęścia w losowaniu i trafili na jednego z najsilniejszych potencjalnie rywali.

W czwartek, w siedzibie WZPN odbyło się losowanie par 1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Wcześniej odbyły się dwie rundy kwalifikacyjne, w których brały udział zespoły z B-klasy i A-klasy. Zakwalifikowane zespoły oraz drużyny z okręgówki, IV ligi i III ligi poddano losowaniu. Łącznie 64 drużyny, które podzielono pod względem geograficznym na cztery grupy. W każdej grupie rozstawione były drużyny z IV i III ligi i nie mogły one trafić na siebie.

Drużyny rozstawione w grupie południowo-zachodniej: GKS Dopiewo, Grom Plewiska, Tarnovia Tarnowo Podgórne

Orkan nie miał szczęścia i trafił na jedną z drużyn rozstawionych - konkretnie na Tarnovię. Tarnovia to bardzo solidny IV-ligowiec z kilkoma byłymi piłkarzami Lecha w składzie. Trenerem tego zespołu jest były lechita - Marcin Kikut. Co ciekawe, całkiem niedawno rywalizowaliśmy z drużyna z Tarnowa na tym samym etapie rozgrywek Pucharu Polski. 5 października 2012 roku przegraliśmy na boisku w Konarzewie 0-3. 

Mecz Orkanu z Tarnovią zaplanowano na 28 września, godz. 16.00, na boisku w Konarzewie

Jeżeli Orkan wygra z drużyną z Tarnowa jego rywalem będzie zwycięzca pojedynku Patria Buk - Promień Opalenica. 

Znalezione obrazy dla zapytania tarnovia tarnowo

 

 

 Powrót