Środkowa faza przygotowań - sparingi

W środkowej fazie przygotowań do rundy rewanżowej Orkan rozgrał dwa sparingi, z których jeden przegrał, a drugi zremisował.

Okres przygotowawczy wszedł właśnie w końcową fazę. Konarzewianie cały czas grają mecze sparingowe. Niestety, na razie widać wiele mankamentów w grze, co odbija się na wynikach. Trener Przemysław Babijów nadal daje szansę na grę wszystkim zawodnikom i konsekwentnie szuka optymalnego rozwiązania taktycznego. 

Las Puszczykowo - Orkan Konarzewo 3-3

Do meczu z liderem rozgrywek B-klasy doszło na boisku w Puszczykowie. Konarzewianie nie popisali się formą i zdołali zaledwie zremisować z niżej notowanym rywalem 3-3. Na pochwały zasłużył jedynie Emilian Ciesielski, który nie tylko zagrał bardzo poprawny mecz, ale zdołał strzelić również gola. Pozostałe bramki dołożyli Rafał Szymczak i Tomasz Paprzycki. 

Orkan Konarzewo - Skra Otusz Wlkp. 0-1

Mecz z A-klasową Skrą Otusz był pierwszy jaki odbył się na boisku w Konarzewie po zimowej przerwie w rozgrywkach. Do tego spotkania konarzewianie przystąpili osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników. Mimo tego, trudno wytłumaczyć bardzo słabą postawę drużyny Orkanu. W pierwszej połowie orkanowcy zdołali oddać zaledwie jeden strzał (Sebastian Owczarz). Rywale byli skuteczniejsi, bo mimo nielicznych okazji, udało im się zdobyć gola. W drugiej połowie drużyna z Konarzewa starała się gonić wynik, ale skutku bramkowego się nie doczekaliśmy. Konarzewianie wyraźnie nie mieli pomysłu na grę.   ZDJĘCIA

.

Do rozgrania pozostał jeszcze jeden sparing. 19 marca orkanowcy zagrają ze Stellą Luboń. To będzie próba generalna przed ligą, która rusza 26 marca (Orkan - Kłos Zaniemyśl). 

 Powrót