Kolejne sparingi Orkanu

W kolejnych meczach sparingowych orkanowcy przegrali 1-5 z Pogonią Lwówek Wielkopolski i zremisowali 5-5 ze Szturmem Junikowo.

21 lutego Orkan zmierzył się z Pogonią Lwówek, wiceliderem drugiej grupy Poznańskiej Klasy Okręgowej. Konarzewianie zagrali w eksperymentalnym ustawieniu. Z różnych powodów, na ten mecz nie pojechał żadnen z napastników. Drużyna z Konarzewa nie dała rady rywalom i wysoko przegrała 1-5. Honorową bramkę zdobył z rzutu karnego Sebsatian Czura. Sparing rozegrano na boisku w Grodzisku Wielkopolskim (sztuczna murawa).

Tydzień później orkanowcy zagrali z wiceliderem A-klasy poznańskiej - Szturmem Junikowo Poznań. Spotkanie rozegrano na boisku w Baranowie (gm. Tarnowo Podgórne). Sparing wyglądał trochę jak trening strzelecki, bo w całym meczu padło aż 10 goli. Konarzewianie prowadzili 2-0, ale później mecz się wyrównał i skończyło się na 5-5. Dwa gole dla ekipy z Konarzewa zdobył Tomasz Paprzycki, a po jednym dołożyli: Maciej Przymsiak, Daniel Mankiewicz i Rafał Szymczak.   Zdjęcia z meczu

Mecze sparingowe są okazją do testowania nowych rozwiązań taktycznych. Trener Przemysław Babijów konsekwentnie daje szansę wszystkim zawodnikom. 

.

Kolejne mecze sparingowe:

5 marca -  Las Puszczykowo

12 marca - Skra Otusz 

19 marca - Stella Luboń

 Powrót