Wygrali z liderem

Orkan wygrał z liderem grupy wschodniej Klasy Okręgowej. Konarzewianie pokonali TPS Winogrady Poznań 1-0 po golu Muhsina Nassira Ali.

Konarzewianie objęli prowadzenie już na początku spotkania. Goście popełnili błąd w obronie i źle wybijali piłkę, która odbiła się od naszego napastnika i trafiła do siatki. Później do głosu doszli poznaniacy, którzy próbowali szybko zniwelować straty, ale robili to bardzo nieskutecznie. Konarzewnianie skupili się na obronie i w pierwszej połowie praktycznie nie mieliśmy innych sytuacji. 

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Winogrady atakowały i konstruowały coraz groźniejsze akcje. Raz uratowała nas poprzeczka. Konarzewianie walczyli o opanowanie sytuacji na boisku. W 60 min. przeprowadziliśmy dobrą akcję lewą flanką. W polu karnym Winogradów zrobiło się duże zamieszanie. Oddaliśmy kilka strzałów (Jakub Kawończyk, Adrian Mankiewicz, Artur Karaszewski), ale wszystkie zostały zablokowane.

Im bliżej końca, tym mecz był coraz bardziej emocjonujący. W 74 min. zawodnik gości obejrzał czerowną kartkę, za dwie żółte. Od tego momentu grało nam się lepiej. Mieliśmy wyśmienitą okazję na podwyższenie wyniku. Do osattniego gwizdka byliśmy świadkami wymiany ciosów z obu stron, ale wynik nie ulgegł już zmienie i wygraliśmy pierwszy mecz w tym sezonie na własnym boisku. 

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 19 września 2015 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - TPS Winogrady Poznań 1-0 (1-0)

1-0   Muhsin Nassir Ali (12 min.)

.

Zagrali:

Ludwiczak - Schoen, Karaszewski, Różewski, Przymusiak - Jadowski, Karaszewski, Kawończyk, Owczarz - Szymczak, Ali. 

 Powrót