Wreszcie poszło po naszej myśli

Orkan rozgromił Kłosa Zaniemyśl 5-1, po dobrym i efektowym spotkaniu. Mecz rozpoczął się od minuty ciszy ku pamięci o Jakubie Szymaniaku, którego pożegnaliśmy w tym tygodniu.

Od pierwszej minuty zawodnicy z Konarzewa przejęli inicjatywę i po zaledwie kwadransie było 3-0. Wynik otworzył Tomasz Dutkiewicz, podwyższył Krzysztof Schoen, a swoją część dorzucił też Przemysław Babijów, który ograł kilku obrońców i znalazł się sam na sam z bramkarzem z Zaniemyśla. Goście otrząsnęli się po początkowym szoku i w dalszej części spotkania mecz się wyrównał. Zaniemyślanie próbowali atakować, a Orkan kontrował. Było kilka szans na podwyższenie wyniku i w końcu gracze Orkanu dopięli swego. Tomasz Dutkiewicz oszukał obrońców i bramkarza drużyny przyjezdnej i skierował piłkę do bramki. Stało się to tuż przed końcem pierwszej połowy. 

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Kłos szukał okazji do uratowania honoru, a Orkan czekał na kontrataki. W 67 min. dwójkowa akcja pomiędzy Mateuszem Leśnym i Marciem Ślósarczykiem zakończyła się golem. Chwilę później doskonałą sytuację miał Mateusz Leśny ale minimalnie chybił. Pod koniec spotkania dopadły nas oznaki rozluźnienia. Kłosowi udało się strzelić honorową bramkę, a było też kilka spięć i posypały się niepotrzebne kartki. Tuż przed końcem meczu dobrą sytuację miał również Muhsin Nassir Ali. 

Dzisiaj wreszcie poszło tak jak zakładaliśmy, udało się opanować sytuację na boisku i konsekwentnie budować swoją przewagę. Wreszcie nie zawiedli gracze, na których najbardziej liczymy. Oby tak dalej.

Drużyna dedykuje ten mecz i wszystkie strzelone gole pamięci Kubusia Szymaniaka, naszego młodego zawodnika, który zginął w tragicznym wypadku w drodze na trening. 

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 25 kwietnia 2015 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Kłos Zaniemyśl 5-1 (4-0)

1-0   Tomasz Dutkiewicz (4 min.)

2-0   Krzysztof Schoen (8 min.)

3-0   Przemysław Babijów (14 min.)

4-0   Tomasz Dutkiewicz (44 min.)

5-0   Marcin Ślósarczyk (67 min.)

5-1   bramka dla Kłosa (85 min.)

.

Zagrali:

Adam Pluciński (bramkarz)

Krzysztof Schoen

Artur Karaszewski     

Patryk Karaszewski

Maciej Przymusiak   (87 min. - Bartosz Jadowski)

Adrian Mankiewicz        (65 min. - Mateusz Leśny)

Tomasz Dutkiewicz

Jakub Kawończyk

Przmysław Babijów

Tomasz Paprzycki   (65 min. - Rafał Szymczak      -88 min.)

Marcin Ślósarczyk   (75 min. - Muhsin Nassir Ali)

.

Rezerwowi:

Łukasz Ludwiczak (bramkarz), Andrzej Różewski

 Powrót