Zapowiedź 14. kolejki

Piłkarze Klas Okręgowych wracają na boiska. W pierwszym meczu rundy rewanżowej zagramy z TPS Winogrady Poznań. Zapowiada się ceiakwy mecz w pierwszym dniu wiosny w Konarzewie.

Pierwsza kolejka zawsze jest sporą niewiadomą, bo wiele mogło się wydarzyć w zimowej przerwie w rozgrywkach. Miejsce w tabeli nie zawsze jest adekwatne do aktualnej formy i możliwości poszczególnych zespołów. W pierwszej kolejce rundy wiosnnej zagramy z TPS Winogrady Poznań. To solidny zespół środka tabeli, który jesienią kilka razy udowodnił że stać go na wiele, m.in. 2-2 z liderem rozgrywek z Kórnika. Gdyby nie kompromitujące wpadki (m.in. 1-4 z Polonią Poznań) ekipa z Winogradów walczyłaby dziś o najwyższe miejsca w tabeli. Aktualnie poznański zespół jest na miejscu piątym

Orkan do tej pory był na dziesiątej pozycji. Na to miejsce złożył się bardzo obeicujący początek rozgrywek i tragiczna końcówka rundy jesiennej, kiedy konarzewianie w sześciu spotkaniach zdobyli zaledwie trzy punkty i czołówki przenieśli się w dolne rejony tabeli. Konarzewianie muszą wiele poprawić w swojej grze - szczególnie w obszarze rywalizacji na własnym boisku. Jesienią strzeliliśmy u siebie zaledwie dwie bramki ! Czekamy na zwyciestwa. 

W rundzie jesiennej Orkan rozgromił TPS Winogrady 4-1 na inaugurację rozgrywek tego sezonu. Powtórka mile widziana, ale poznanicy wyciągnęli już chyba wnioski z tej bolesnej lekcji. Wtedy nie byliśmy zespołem dużo lepszym, ale sprzyjało nam szczęście. Wygrywaliśmy ważne akcje.

Zapraszamy na pierwszy mecz tej rundy na boisku w Konarzewie. Żegnamy piłkarską zimę, żegnamy astronomiczną zimę i witamy rozgrywki Klasy Okręgowej. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie rozpocznie się w sobotę, o godz. 15.00.

 Powrót