Orzeł nie poleciał

Orkan rozgromił Orła Granowo w ostatnim meczu towarzyskim przed rundą rewanżową. Wynik 4-0 w pełni odzwierciedla przewagę drużyny z Konarzewa.

Orkan nie dał szans piłkarzom z Granowa i dominował w zasadzie przez całe spotkanie. Gole dla konarzewskiego zespołu strzelili Tomasz Paprzycki, Tomasz Dutkiewicz, Marcin Ślósarczyk i Muhsin Nassir Ali. Cieszy, że trzy z czterech bramek strzelili nasi napastnicy, którzy jesienią zbyt rzadko trafiali do siatki rywali. Oby strzeleckie zdobycze z Granowa były zapoiwedzią bardziej udanej wiosny. 

Skład Orkanu: Łukasz Ludwiczak (bramkarz), Tomasz Dutkiewicz, Maciej Przymusiak, Patryk Karaszewski, Mateusz Leśny, Przemysław Babijów, Jakub Kawończyk, Igor Gulczyński, Tomasz Paprzycki, Rafał Szymczak, Marcin Ślósarczyk. 

Na zmiany wchodzili: Adrian Mankiewicz, Daniel Mankiewicz, Muhsin Nassir Ali, Jakub Stachowiak. 

Mecz sparingowy w Granowie był ostatnim rozgranym w ramach tej przerwy w  rozgrywkach. Już za kilka dni mecz ligowy z TPS Winogrady. W poprzednich meczach towarzyskich Orkan radził sobie ze zmiennym szczęściem, odnosząc dwa zwycięstwa, remis i kompromitującą porażkę z B-klasowym Phytopharmem Klęka.

.

Wyniki poprzednich meczów sparingowych - zima 2014/15:

Pogoń Śmigiel - Orkan Konarzewo 2-2

Phytopharm Klęka - Orkan Konarzewo 3-1

Orkan Konarzewo - Las Puszczykowo 5-1

Orzeł Granowo - Orkan Konarzewo 0-4

 Powrót