Jest przełamanie !

Orkan wygrał w Luboniu ze Stellą 3-1 i przerwał niechlubną serię porażek. Trzy gole strzelił Tomasz Dutkiewicz. 

36 dni czekał na punkty w Klasie Okręgowej Orkan Konarzewo. Taka seria dwano nam się nie zdarzyła. Na szczęście, to już historia. Orkan wygrał wyjazdowy mecz ze Stellą Luboń i zdobył kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. 

W pierwszej połowie konarzewianie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Obie bramki padły po niemal bliźniaczych akcjach i celnych wrzutkach na główkę Tomasza Dutkiewicza. Pierwszą centrę posłał Maciej Przymusiak, a drugą asyste na swoje konto może zapisać Adrian Mankiewicz. Stella też miała swoje szansę, a w najgroźniejszej z nich trafiła w słupek. Orkan prowadził do przerwy 2-0 i miał wykorzystać ten atut w drugiej połowie.

Niestety, już w pierwszych minutach drugiej odsłony straciliśmy gola i zaczęła się "wojna nerwów". Stella poczuła, że może coś jeszcze ugrać w tym meczu i odważniej zaatakowała. Orkan kontrował z niewielkim skutkiem. Dobrą sytuację miał Bartosz Jadowski, ale nie zdołał jej wykorzystać. Konsekwencja w kontrowaniu gospodarzy w końcu się opłaciła. Muhsin Nassir Ali otrzymał prostopadłe podanie i został w polu karnym faulowany, a rzut karny wykorzystał Tomasz Dutkiewicz. To czwarta z rzędu bramka naszego piłkarza, oby ta seria trwała jak najdłużej. Konarzewianie dowieźli wynik 3-1 do końcowego gwizdka. 

W szeregach seniorskiego Orkanu zadebiutował w tym meczu Sebastian Owczarz i kilka razy pokazał się z dobrej strony.

.

Stadion Stelli w Luboniu-Żabikowie, 9 listopada 2014 r., godz. 14.00

Stella Luboń - Orkan Konarzewo 1-3 (0-2)

0-1   Tomasz Dutkiewicz

0-2   Tomasz Dutkiewicz

1-2   bramka dla Stelli

1-3   - karny   Tomasz Dutkiewicz 

.

Zagrali:

Pluciński

Schoen K.

Karaszewski A.

Karaszewski P.

Przymusiak

Jadowski B.   (64 min. - Owczarz)

Dutkiewicz

Mankiewicz   (68 min. - Muhsin Nassir Ali)

Ciesielski D.

Babijów

Paprzycki   (90 min. - Różewski) 

.

Rezerwowi:

Ludwiczak, Jezierski

 Powrót