Jeden błąd, który zmienił oblicze Orkanu

Orkan przegrał z Wełną Rogoźno 0-1, bo przespał większą część spotkania i stracił gola na własne życzenie. Konarzewianie zagrali za mało walecznie, oddali inicjatywę i mimo, że mieli swoje szanse muszą przełknąć gorzką pigułkę. 

Mecz w Konarzewie rozpoczał się od bardzo dobrej gry Orkanu. W pierwszym kwadransie konarzewianie zdominowali przebieg boiskowych wydarzeń. Dobre sytuacje mieli Tomasz Paprzycki i Rafał Szymczak. Niestety, obaj nie zdołali skierować piłki do bramki. Orkan cały czas atakował i wydawało się, że wkrótce padnie gol. Bramka padła, ale dla zespołu gości. Kuriozalny błąd popełniła nasza linia defensywna, a napastnik Wełny wyszedł na pozycję sam na sam. Od tego momentu obraz gry zmienił się diametralnie. Orkan stracił wiarę we własne możliwości i zaczął grać apatycznie i zachowawczo. Podania przestały docierać do adresatów, pojawiły się błędy w ustawieniu. 

Wydawało się że wiele może zmienić przerwa. Niestety, po przerwie obraz dry nie uległ zmianie z tym wyjątkiem, że ambitniej zaatakowała Wełna. Znakomitą dyspozycję pokazał Adam Pluciński, który bronił w beznadziejnych sytuacjach i tego dnia był najlepszy na boisku. Konarzewianie obudzili się na kwadrans przed końcem. Doskonałą sytuację miał Przemysław Babijów, ale strzelił zbyt wysoko. W doliczonym czasie gry próbował Jakub Kawończyk i ponownie Przemysław Babijów, ale bez skutku. Liczna rzesza kibiców Orkanu obejrzała pierwszą w tym sezonie porażkę naszej drużyny. Szkoda, bo jak pokazał początek meczu, rywal był w naszym zasięgu. Nie załamujemy rąk, gramy dalej, bo wiele jest jeszcze do ugrania.

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 13 września 2014 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Wełna Rogoźno 0-1 (0-1)

0-1   bramka dla Wełny (16 min.)

.

Zagrali:

Adam Pluciński (bramkarz) (M)

Krysztof Schoen

Artur Karaszewski   (46 min. - Damian Ciesielski)

Patryk Karaszewski (M)        (65 min. - Andrzej Różewski)

Mateusz Leśny     

Przemysław Babijów (kapitan)

Tomasz Dutkiewicz

Sebastian Czura

Jakub Kawończyk     

Rafał Szymczak   (46 min. - Rafał Szymczak)

Tomasz Paprzycki 

.

Rezerwowi:

Łukasz Ludwiczak, Muhsin Nassir Ali, Emilian Ciesielski, Adrian Mankiewicz

 Powrót