Zapowiedź 4. kolejki

W 4. kolejce Klasy Okręgowej Orkan zagra w meczu na szczycie z Wełną Rogoźno, która zgromadziła komplet punktów. To kolejny z serii trudnych pojedynków tej jesieni. 

Wełna Rogoźno wygrała jak dotąd wszystkie pojedynki i jako jedyna w lidze nie straciła jeszcze bramki. W trzech pierwszych meczach zespół z Rogoźna strzelił siedem goli i odprawił z kwitkiem Suchary Suchy Las, Polonię Poznań i Piasta Kobylnica. Rywale Wełny nie należeli do faworytów rozgrywek, ale trzy zwycięstwa na inaugurację muszą budzić szacunek i pewnego rodzaju respekt. Od kilku lat Wełna utrzymuje się w ścisłej czołówce okręgówki. W 2009 roku zajłęła miejsce trzecie, a w kolejnych latach szóste, czwarte i dwukrotnie piąte. Teraz też ambicje i możliwości rogoćińskiej ekipy sięgają miejsc w czołówce. Po trzech kolejkach Wełna jest na pozycji wicelidera, za rewelacyjną Kotwicą Kórnik. Orkan zajmuje czwarte miejsce. 

Morale piłkarzy Orkanu zostały podbudowane pierwszymi zdobyczami punktowymi w tym sezonie. Konarzewianie rozgrali bardzo dobre spotkanie w Witkowie i wygrali 2-0. Mówią, że szczęście sprzyja lepszym, ale oprócz szczęścia wiele zawdzięczamy swoim umiejętnościom i walce na boisku. Konarzewianie czują się mocni i oby w kolejnych konfrontacjach utwierdzili się w tym przekonaniu. Na razie czeka nas bardzo trudny pojedynek z Wełną Rogoźno. Wielu mówi, że to w pewien sposób "mecz prawdy". Orkanowcy stają przed szansą umocnienia swojej pozycji w czołówce tabeli. Problem w tym, że takie same zadanie stawiają przed sobą zawodnicy Wełny. Wiele wskazuje, że będzie to mecz walki.

Spotkanie Orkanu z Wełną odbędzie się w sobotę, o godz. 16.00 na Stadionie Gminnym w KonarzewieWydarzenie na Facebook'u

Wcześniej, bo o godz. 12.00, również w Konarzewie swój mecz rozgrają juniorzy młodsi, którzy podejmować będą UKS Śrem. Wydarzenie na Facebook'u

 Powrót