Terminarz Klasy Okręgowej

Znamy wstępny terminarz grupy wschodniej Poznańskiej Klasy Okręgowej. Rozpoczniemy od wyjazdowego pojedynku z TPS Winogrady Poznań, a zakończymy meczem z Concordią Murowana Goślina. 

W tej rundzie zagramy sześć pojedynków na własnym boisku, a siedem na wyjazdach. Najdalszy wyjazd, prawie 100 km, czeka nas w trzeciej kolejce do Witkowa. Pierwszy mecz na własnym boisku zagramy ze spoadkowiczem z III ligi - Lubońskim KS (dawniej Fogo Luboń). W listopadzie, także w Konarzewie, dojdzie do derbów pomiędzy zespołami Orkanu i Wielkopolski Komorniki. 

.

Terminarz Poznańskiej Klasy Okręgowej - grupy wschodniej: 

Kolejka: 1 w dniach 2014-08-23

1STELLA Luboń - KOTWICA Kórnik2014-08-2317:00Szkolna , Luboń:
2CONCORDIA Murowana Goślina - WIELKOPOLSKA Komorniki2014-08-2316:00Mściszewska 21, Murowana Goślina:
3OTPS WINOGRADY Poznań - ORKAN Konarzewo2014-08-2313:00Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto:
4Luboński 1943 Luboń - PIAST Kobylnica2014-08-2312:00Rzeczna 2, Luboń:
5VITCOVIA Witkowo - POLONIA Poznań2014-08-2316:00Sportowa 15, Witkowo:
6WEŁNA Rogoźno - SUCHARY Suchy Las2014-08-2316:00Wielka Poznańska 128, Rogoźno:
7KŁOS Zaniemyśl - KS 1999 Łopuchowo2014-08-2316:00Poznańska 28, Zaniemyśl:


Kolejka: 2 w dniach 2014-08-30/2014-08-31

8KOTWICA Kórnik - KS 1999 Łopuchowo2014-08-3016:00Leśna 6, Kórnik:
9SUCHARY Suchy Las - KŁOS Zaniemyśl2014-08-3016:00Poziomkowa , Suchy Las:
10POLONIA Poznań - WEŁNA Rogoźno2014-08-3111:00Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto:
11PIAST Kobylnica - VITCOVIA Witkowo2014-08-3114:00Swarzędzka 54, Gruszczyn:
12ORKAN Konarzewo - Luboński 1943 Luboń2014-08-3016:00Poznańska 8 a, Konarzewo:
13WIELKOPOLSKA Komorniki - OTPS WINOGRADY Poznań2014-08-3114:00Jeziorna 5, Komorniki:
14STELLA Luboń - CONCORDIA Murowana Goślina2014-08-3017:00Szkolna , Luboń:


Kolejka: 3 w dniach 2014-09-03/2014-09-06

15KOTWICA Kórnik - CONCORDIA Murowana Goślina2014-09-0317:30Leśna 6, Kórnik:
16OTPS WINOGRADY Poznań - STELLA Luboń2014-09-0613:00Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto:
17Luboński 1943 Luboń - WIELKOPOLSKA Komorniki2014-09-0612:00Rzeczna 2, Luboń:
18VITCOVIA Witkowo - ORKAN Konarzewo2014-09-0616:00Sportowa 15, Witkowo:
19WEŁNA Rogoźno - PIAST Kobylnica2014-09-0616:00Wielka Poznańska 128, Rogoźno:
20KŁOS Zaniemyśl - POLONIA Poznań2014-09-0616:00Poznańska 28, Zaniemyśl:
21KS 1999 Łopuchowo - SUCHARY Suchy Las2014-09-0616:00Łopuchowo:


Kolejka: 4 w dniach 2014-09-13/2014-09-14

22KOTWICA Kórnik - SUCHARY Suchy Las2014-09-1316:00Leśna 6, Kórnik:
23POLONIA Poznań - KS 1999 Łopuchowo2014-09-1411:00Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto:
24PIAST Kobylnica - KŁOS Zaniemyśl2014-09-1414:00Swarzędzka 54, Gruszczyn:
25ORKAN Konarzewo - WEŁNA Rogoźno2014-09-1316:00Poznańska 8 a, Konarzewo:
26WIELKOPOLSKA Komorniki - VITCOVIA Witkowo2014-09-1414:00Jeziorna 5, Komorniki:
27STELLA Luboń - Luboński 1943 Luboń2014-09-1316:00Szkolna , Luboń:
28CONCORDIA Murowana Goślina - OTPS WINOGRADY Poznań2014-09-1316:00Mściszewska 21, Murowana Goślina:


Kolejka: 5 w dniach 2014-09-20

29OTPS WINOGRADY Poznań - KOTWICA Kórnik2014-09-2013:00Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto:
30Luboński 1943 Luboń - CONCORDIA Murowana Goślina2014-09-2012:00Rzeczna 2, Luboń:
31VITCOVIA Witkowo - STELLA Luboń2014-09-2016:00Sportowa 15, Witkowo:
32WEŁNA Rogoźno - WIELKOPOLSKA Komorniki2014-09-2016:00Wielka Poznańska 128, Rogoźno:
33KŁOS Zaniemyśl - ORKAN Konarzewo2014-09-2016:00Poznańska 28, Zaniemyśl:
34KS 1999 Łopuchowo - PIAST Kobylnica2014-09-2016:00Łopuchowo:
35SUCHARY Suchy Las - POLONIA Poznań2014-09-2016:00Poziomkowa , Suchy Las:


Kolejka: 6 w dniach 2014-09-27/2014-09-28

36KOTWICA Kórnik - POLONIA Poznań2014-09-2716:00Leśna 6, Kórnik:
37PIAST Kobylnica - SUCHARY Suchy Las2014-09-2814:00Swarzędzka 54, Gruszczyn:
38ORKAN Konarzewo - KS 1999 Łopuchowo2014-09-2716:00Poznańska 8 a, Konarzewo:
39WIELKOPOLSKA Komorniki - KŁOS Zaniemyśl2014-09-2814:00Jeziorna 5, Komorniki:
40STELLA Luboń - WEŁNA Rogoźno2014-09-2716:00Szkolna , Luboń:
41CONCORDIA Murowana Goślina - VITCOVIA Witkowo2014-09-2716:00Mściszewska 21, Murowana Goślina:
42OTPS WINOGRADY Poznań - Luboński 1943 Luboń2014-09-2713:00Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto:


Kolejka: 7 w dniach 2014-10-04/2014-10-05

43Luboński 1943 Luboń - KOTWICA Kórnik2014-10-0412:00Rzeczna 2, Luboń:
44VITCOVIA Witkowo - OTPS WINOGRADY Poznań2014-10-0416:00Sportowa 15, Witkowo:
45WEŁNA Rogoźno - CONCORDIA Murowana Goślina2014-10-0416:00Wielka Poznańska 128, Rogoźno:
46KŁOS Zaniemyśl - STELLA Luboń2014-10-0416:00Poznańska 28, Zaniemyśl:
47KS 1999 Łopuchowo - WIELKOPOLSKA Komorniki2014-10-0416:00Łopuchowo:
48SUCHARY Suchy Las - ORKAN Konarzewo2014-10-0416:00Poziomkowa , Suchy Las:
49POLONIA Poznań - PIAST Kobylnica2014-10-0511:00Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto:


Kolejka: 8 w dniach 2014-10-11/2014-10-12

50KOTWICA Kórnik - PIAST Kobylnica2014-10-1115:00Leśna 6, Kórnik:
51ORKAN Konarzewo - POLONIA Poznań2014-10-1115:00Poznańska 8 a, Konarzewo:
52WIELKOPOLSKA Komorniki - SUCHARY Suchy Las2014-10-1214:00Jeziorna 5, Komorniki:
53STELLA Luboń - KS 1999 Łopuchowo2014-10-1115:00Szkolna , Luboń:
54CONCORDIA Murowana Goślina - KŁOS Zaniemyśl2014-10-1115:00Mściszewska 21, Murowana Goślina:
55OTPS WINOGRADY Poznań - WEŁNA Rogoźno2014-10-1113:00Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto:
56Luboński 1943 Luboń - VITCOVIA Witkowo2014-10-1112:00Rzeczna 2, Luboń:


Kolejka: 9 w dniach 2014-10-18/2014-10-19

57VITCOVIA Witkowo - KOTWICA Kórnik2014-10-1815:00Sportowa 15, Witkowo:
58WEŁNA Rogoźno - Luboński 1943 Luboń2014-10-1815:00Wielka Poznańska 128, Rogoźno:
59KŁOS Zaniemyśl - OTPS WINOGRADY Poznań2014-10-1815:00Poznańska 28, Zaniemyśl:
60KS 1999 Łopuchowo - CONCORDIA Murowana Goślina2014-10-1815:00Łopuchowo:
61SUCHARY Suchy Las - STELLA Luboń2014-10-1815:00Poziomkowa , Suchy Las:
62POLONIA Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2014-10-1911:00Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto:
63PIAST Kobylnica - ORKAN Konarzewo2014-10-1914:00Swarzędzka 54, Gruszczyn:


Kolejka: 10 w dniach 2014-10-25/2014-10-26

64KOTWICA Kórnik - ORKAN Konarzewo2014-10-2515:00Leśna 6, Kórnik:
65WIELKOPOLSKA Komorniki - PIAST Kobylnica2014-10-2614:00Jeziorna 5, Komorniki:
66STELLA Luboń - POLONIA Poznań2014-10-2515:00Szkolna , Luboń:
67CONCORDIA Murowana Goślina - SUCHARY Suchy Las2014-10-2515:00Mściszewska 21, Murowana Goślina:
68OTPS WINOGRADY Poznań - KS 1999 Łopuchowo2014-10-2513:00Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto:
69Luboński 1943 Luboń - KŁOS Zaniemyśl2014-10-2512:00Rzeczna 2, Luboń:
70VITCOVIA Witkowo - WEŁNA Rogoźno2014-10-2515:00Sportowa 15, Witkowo:


Kolejka: 11 w dniach 2014-11-02

71WEŁNA Rogoźno - KOTWICA Kórnik2014-11-0214:00Wielka Poznańska 128, Rogoźno:
72KŁOS Zaniemyśl - VITCOVIA Witkowo2014-11-0214:00Poznańska 28, Zaniemyśl:
73KS 1999 Łopuchowo - Luboński 1943 Luboń2014-11-0214:00Łopuchowo:
74SUCHARY Suchy Las - OTPS WINOGRADY Poznań2014-11-0214:00Poziomkowa , Suchy Las:
75POLONIA Poznań - CONCORDIA Murowana Goślina2014-11-0211:00Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto:
76PIAST Kobylnica - STELLA Luboń2014-11-0214:00Swarzędzka 54, Gruszczyn:
77ORKAN Konarzewo - WIELKOPOLSKA Komorniki2014-11-0214:00Poznańska 8 a, Konarzewo:


Kolejka: 12 w dniach 2014-11-08

78KOTWICA Kórnik - WIELKOPOLSKA Komorniki2014-11-0814:00Leśna 6, Kórnik:
79STELLA Luboń - ORKAN Konarzewo2014-11-0814:00Szkolna , Luboń:
80CONCORDIA Murowana Goślina - PIAST Kobylnica2014-11-0814:00Mściszewska 21, Murowana Goślina:
81OTPS WINOGRADY Poznań - POLONIA Poznań2014-11-0813:00Wichrowe Wzgórze 111, Poznań-Stare Miasto:
82Luboński 1943 Luboń - SUCHARY Suchy Las2014-11-0812:00Rzeczna 2, Luboń:
83VITCOVIA Witkowo - KS 1999 Łopuchowo2014-11-0814:00Sportowa 15, Witkowo:
84WEŁNA Rogoźno - KŁOS Zaniemyśl2014-11-0814:00Wielka Poznańska 128, Rogoźno:


Kolejka: 13 w dniach 2014-11-15/2014-11-16

85KŁOS Zaniemyśl - KOTWICA Kórnik2014-11-1513:00Poznańska 28, Zaniemyśl:
86KS 1999 Łopuchowo - WEŁNA Rogoźno2014-11-1513:00Łopuchowo:
87SUCHARY Suchy Las - VITCOVIA Witkowo2014-11-1514:00Poziomkowa , Suchy Las:
88POLONIA Poznań - Luboński 1943 Luboń2014-11-1611:00Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto:
89PIAST Kobylnica - OTPS WINOGRADY Poznań2014-11-1513:00Swarzędzka 54, Gruszczyn:
90ORKAN Konarzewo - CONCORDIA Murowana Goślina2014-11-1514:00Poznańska 8 a, Konarzewo:
91WIELKOPOLSKA Komorniki - STELLA Luboń2014-11-1514:00Jeziorna 5, Komorniki:

 Powrót