Jeden punkt po dobrym meczu

Orkan zremisował wyjazdowy mecz w Sierakowie 1-1. Konarzewianie zagrali całkiem dobre spotkanie i ze spokojem mogą czekać na kolejne kolejki Klasy Okręgowej. 

Ten kto spisywał Wartę na straty i wieszczył, że w rundzie jesiennej piłkarze z Sirakowa nie zaistnieją mocno się pomylił. W poprzednim tygodniu sierakowianie wysoko wygrali wyjazdowy mecz w Rakoniewicach 4-0, a w dzisiejszym spotkaniu wysoko zawiesili poprzeczkę piłkarzom Orkanu Konarzewo. Od początku meczu Warta próbowała zdominować ekipę z Konarzewa. Konarzewianie rozkręcali się powoli, ale kiedy już to zrobili od razu zdobyli gola. Precyzyjne dośrodkowanie Przemysława Babijówa wykorzystał Tomasz Paprzycki. Dla naszego nowego zawodnika jest to pierwsza bramka w barwach Orkanu. Niezbyt długo konarzewianie cieszyli się z prowadzenia. W kolejnej akcji sierakowianie wywalczyli sobie rzut wolny, który zamienili na gola po ładnym, silnym strzale. Mimo innych okazji dla graczy obu ekip, wynik 1-1 utrzymał się do końca pierwszej części gry. 

Po zmianie stron mecz stracił nieco ze swojej dynamiki. Akcji było mniej. Konarzewianie mieli swoją szansę po strzale Mateusza Leśnego. Niestety, piłka zatrzymała się na poprzeczce. Sierakowianie też mieli swoje szanse, ale dobrze funkcjonowała konarzewska formacja defensywna. Zremisowaliśmy 1-1 i utrzymaliśmy czwarte miejsce w tabeli. Dobra gra w tym spotkaniu pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. 

.

Stadion Miejski w Sierakowie, 27 kwietnia 2014 r., godz. 16.00

Warta Sieraków - Orkan Konarzewo 1-1 (1-1)

0-1   Tomasz Paprzycki (34 min.)

1-1   - wolny   bramka dla Warty (37 min.) 

.

Protokół meczowy:

10 min. - zmiana: Rafał Szymczak -> Adrian Mankiewicz

89 min. - zmiana: Damian Ciesielski -> Mouhsin Nassir Ali

.

Skład:

Pluciński - Schoen, Szymczak, Karaszewski A., Karaszewski P. - Ciesielski, Kawończyk, Leśny, Budziński - Paprzycki, Babijów 

 Powrót