Wspomnienie Balu Piłkarza 2014

Piłkarze, działacze i sympatycy K.S. Orkan bawili się na balu piłkarza. Po raz pierwszy od wielu lat impreza odbyła się na sali widowiskowej w Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalnym w Konarzewie.

Bal piłkarza już na stałe wpisał się w kalendarz zimowej przerwy w rozgrywkach ligowych piłkarzy Orkanu Konarzewo. Tym razem okazja do świętowania była wyjątkowa. W poprzednim roku cieszyliśmy się z awansu do Klasy Okręgowej i bardzo udanych występów naszej jedenastki. Drugą okazją był powrót balu do Konarzewa. Przez ostatnie lata tułaliśmy się po salach w sąsiednich miejscowościach: Dopiewie, Palędziu i Rosnówku. Teraz wreszcie mamy salę, którą możemy się pochwalić. Po 15 latach bal piłkarza powrócił do Domu Kultury i trzeba przyznać, że był to bardzo udany powrót.

Nigdy jeszcze nie mieliśmy takiej frekwencji. W zabawie wzięło udział 216 uczestników, co jest rekordem klubu. Zebraliśmy tak wiele chętnych, że już w grudniu zamknęliśmy listę gości. Do tańca przygrywała kapela „Akord”, która stworzyła niezapomnianą atmosferę. Odebraliśmy bardzo wiele pozytywnych komentarzy, które w dużym stopniu wynagradzają niemały trud organizacyjny przygotowania tak dużego wydarzenia. Podczas zabawy została przeprowadzona zbiórka wartościowa na cele statutowe K.S. Orkan, a jej wartość wyniosła 2865 zł PLN. 

Klub Sportowy Orkan Konarzewo pragnie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania balu piłkarza w Konarzewie. Szczególnie osobom i instytucjom, które użyczyły stoły jadalne, podarowały fanty, przygotowały ciasta. Udana zabawa to nasz wspólny sukces.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.

 Powrót