Nowa Ruda po raz trzeci - przed obozem kondycyjno-treningowym

Piłkarze Orkanu w poniedziałek udają się na tygodniowy obóz kondycyjno-trenigowy. Już po raz trzeci nasi zawodnciy będą szlifowali formę w Nowej Rudzie. 

Konarzewski klub jest bardzo zadowolony z oferty Centrum Turystyczno-Sportowego w Nowej Rudzie. Tamtejszy obiekt dysponuje pełnowymiarowym boiskiem ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej, halą sportową, pływalnią, siłownią i bieżnią lekkoatletyczną. Oprócz tego, górski klimat i krajobraz sprzyja szlifowaniu formy w terenie. Nic więc dziwnego, że po raz trzeci z rzędu sztab szkoleniowy wybrał Nową Rudę. 

Piłkarze Orkanu udają się na obóz wczesnym rankiem w poniedziałek 10 lutego. Obóz potrwa do 16 lutego. Planowane jest wiele treningów siłowych i zajęć typowo piłkarskich. Możliwe jest rozgranie meczu sparingowego z jedną z miejscowych drużyn, co miało miejsce w latach poprzednich. Oprócz walorów czysto sportowych wyjazd ma również charakter integracyjny. Tylko czterech piłkarzy nie może uczestniczyć w obozie ze wzgledu na inne obowiązki. 

Centrum Turystyczno-Sportowe w Nowej Rudzie

Informacja dla zawodników: zbiórka w poniedziałek o 6.00, koło szatni

Galeria

Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.

 Powrót