Koniec pucharowej przygody

Na derbowej porażce z Wielkopolską Komorniki Orkan Konarzewo zakończył rozgrywki pucharowe w tym sezonie. Konarzewianie nie byli słabsi od lokalnego rywala, ale mieli mniej szczęścia.

Mecz bardzo nam się skomplikował już w pierwszej połowie kiedy około 25 min. straciliśmy w krótkim odstępie czasu dwa gole - oba po szybkich i dość przypadkowych kontratakach. Orkan miał więcej sytuacji z gry, ale nie potrafił ich wykorzystać. Promykiem nadziei na drugą połowę była kontaktowa bramka autorstwa Damiana Ciesielskiego. Ciągle była więc szansa na korzystny rezultat, tym bardziej że orkanowcy nie mieli problemów ze stwarzaniem sobie szans. 

W drugiej połowie piłkarze z Konarzewa ruszyli do ataku i dość szybko wyrównali. Doskonale główkował najwyższy w drużynie Patryk Karaszewski i dał nam remis. Wydawało się, że konarzewianie pójdą za ciosem, ale znów szczęście nam nie dopisało. Wielkopolska stworzyła sobie akcję, zamieszało się w naszym polu karnym, piłka odbiła się przypadkowo od kilku piłkarzy, spadła pod nogę napastnika gości, a ten wpakował ją do siatki. Straciliśmy gola i znów musieliśmy nadrabiać straty. Okazje były, były też szanse dla Wielkopolski (m.in. słupek). Pomimo usilnych prób graczy z Konarzewa wynik się nie zmienił i nie ucieszył licznej grupy miejscowych kibiców. Fetować mogli zaś fani drużyny przyjezdnej. Komornikom udał się rewanż za porażkę ligową 1-3. 

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 9 października 2013 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Wielkopolska Komorniki 2-3 (1-2)

0-1   bramka dla Wielkopolski (20 min.)

0-2   bramka dla Wielkopolski (22 min.)

1-2   Damian Ciesielski (31 min.)

2-2   Patryk Karaszewski (55 min.)

2-3   bramka dla Wielkopolski (60 min.)

.

Wyjściowa jedenastka:

Adam Pluciński (bramkarz) - Artur Karaszewski, Andrzej Róźewski, Maciej Przymusiak, Sebastian Czura - Wojciech Schoen, Mateusz Leśny, Tomasz Dutkiewicz, Jakub Budziński, Damian Ciesielski - Przemysław Babijów

.

Protokół meczowy:

46 min. - zmiana: Andrzej Różewski → Patryk Karaszewski

75 min. - zmiana: Damian Ciesielski → Mouhsin Nassir Ali

.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.Kliknij, aby powiększyć.

 Powrót