Zapowiedź 3. kolejki

W trzeciej kolejce rozgrywek Poznańskiej Klasy Okręgowej podejmować będziemy Kłosa Gałowo. Nasi rywale do tej pory zdobyli zaledwie jeden punkt i mają apetyt na pełną pulę na boisku w Konarzewie.

Kłos Gałowo w dotychczasowych meczach zdobył jeden punkt w konfrontacji z Sokołem Rakoniewice po remisie 2-2. Wcześniej przerał w Komornikach z tamtejszą Wielkopolską 1-3 i nie zrobił w tym spotkaniu dobrego wrażenia. Zgodnie z obiegową opinią Kłos zagrał bardzo słabo i miał zbyt mało argumentów aby osiągnąć lepszy wynik. Szczególnie zawodziła skuteczność i zbyt stateczna obrona. Nic więc dziwnego, że po dwóch spotkaniach w Gałowie nie kryją zaskoczenia i niedosytu. W poprzednim sezonie Kłos jako beniaminek rozgrywek po trzech meczach miał komplet punktów i był liderem. Teraz nie wszystko toczy się pomyśli piłkarzy z podszamotulskiej miejscowości. Gałowianie chcą "odkuć" się na boisku w Konarzewie. Liczą na łatwy łup w postaci trzech punktów. Na ich stronie internetowej, przy zapowiedzi meczu z Orkanem czytamy: tylko zwycięstwo. Informujemy naszych najbliższych rywali, że w Konarzewie nie będzie tak łatwo. Przekonała się o tym, doskonale Wam znana, Sparta Szamotuły, która zbyt pewna siebie wywiozła z Konarzewa tylko punkt. 

Orkan Konarzewo nie grał meczu od dziesięciu dni, a piłkarze już czują głód piłki na ligowym poziomie. Beniaminek z Konarzewa spisuje się na razie całkiem przyzwoicie. Wywalczony remis ze Spartą 1-1 i mimo pozorów niskiego wyniku, bardzo pewna wygrana w Strykowie 3-2 złożyły się na cztery punkty i czwarte miejsce. Liczymy na podtrszymanie dobrej passy w meczu z Kłosem Gałowo. Orkan wydaje się na dzień dzisiejszy zespołem lepszym, lepiej dysponowanym, z lepszym składem. Niech nie zwiodą nas jednak te złudzenia, bowiem wygrana nie przyjdzie bez walki. Czekamy na pierwsze zwycięstwo na boisku w Konarzewie w Klasie Okręgowej od 14 lat, obyśmy czekali tylko do soboty. Kłos Gałowo jest zespołem jak najbardziej w naszym zasięgu i trzeba to udowodnić. W stosunku do poprzednich spotkań w składzie Orkanu nastąpi kilka zmian wymuszonych absencją niektórych piłkarzy. Wielu rezerwowych czeka na okazję do zaprezentowania swoich walorów, a że mamy silny i wyrównany skład nie wątpimy w ich zaangażowanie. 

Zapraszamy na kolejny mecz w Klasie Okręgowej na boisku w Konarzewie. Oby podobnie jak na meczu ze Spartą Szamotuły brakowało miejsc siedzących na trybunach, bo każdy mecz w okręgówce jest jak sportowe święto dla Konarzewa. 

.

Orkan Konarzewo - Kłos Gałowo

sobota, 31 sierpnia, godz. 16.00, Stadion Gminny w Konarzewie

Zapraszamy !

 Powrót