Rezerwa nie dała rady

Głównie w pierwszej połowie Orkan Konarzewo zagrał rezerwowym składem przeciwko bezniaminkowi Interowi Zdrój. Wtedy też konarzewianie stracili gola, który rozstrzygnął losy pojedynku. Na szczęście wynik ten nie ma większego znaczenia dla układu tabeli.

Chłodna kalkulacja kazała w tym meczu wystawić rezerowy skład. Nic więc dziwnego, że gry doczekali się zawodnicy, którzy na codzień grają końcówki lub czekają na swoją szansę na ławce rezerwowych. Na boisko wybiegło tylko czterech piłkarzy pierwszego składu. Mimo tak wielu roszad, w pierwszej połowie Orkan radził sobie całkiem nieźle. Spotkanie było wyrównane, ale to konarzewianie mieli więcej z gry. Brakowało jednak klarownych sytuacji. Czego nie udało się dokonać Orkanowi zrobił Inter. Goście stworzyli sobie jedną okazję, ale błyskawicznie ją wykorzystali. Strzał z lewej strony pola karnego przelobował naszego golkipera i dał prowadzenie przyjezdnym. Dostaliśmy bramkę do szatni. 

Na drugą połowę piłkarze Orkanu wyszli zmotywowani. Mecz z Interem dla wielu był okazją do "wybicia się" i pokazania trenerowi przed ważnymi spotkaniami z Polonią II Środa Wielkopolska i Zielonymi Lubosz. Znów nastąpiło kilka zmian w składzie. Konarzewianie zagrali ambitniej i zaatakowali. Strzelili nawet gola, ale tego z niewiadomych przyczyn nie uznał sędzia. Piłka przekroczyła całym obwodem linię bramkową, ale niestety arbiter liniowy za akcją nie nadążył. Wynik 1-0 dla gości utrzymał się do końca. Konarzewianie czekają na baraże, a Inter cieszy się ze zdobycia trzech punktów na boisku wicemistrza rozgrywek. 

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 15 czerwca 2013 r., godz. 17.00

Orkan Konarzewo - Inter Zdrój 0-1 (0-1)

0-1   bramka dla Interu (39 min.)

.

Więcej informacji później ...

Skład Orkanu: Węglewski - Adamczak, Karaszewski A., Karaszewski P., Schoen K. - Budziński, Ciesielski E., Babijów, Jadowski H., Śmiglak, Ali.

 Powrót