Orkan rozprawił się z Tornadem

Orkan Konarzewop rozgromił lokalnego rywala Tornado Trzebaw 6-0. Konarzewianie objęli prowadzenie już w 2 min., ale później nasza gra siadła. W drugiej połowie ufokumentowaliśmy swoją wyższość pięcioma trafieniami. 

Spotkanie jeszcze dobrze się nie rozpoczęło, a nie rozgrzany bramkarz z Trzbawia już musiał wyciągać piłkę z siatki. Gola na wagę prowadzenia zdobył po ciekawym zwodzie Mouhsin Nassir Ali. To druga bramka tego piłkarza w barwach Orkanu. Póżniej gra zespołu z Konarzewa siadła. Swoją szansę miało Tornado, ale Adam Pluciński obronił strzał z pięciu metrów. W dalszej części fry to co odróżniało Orkan od Tornada to agresywność w grze. Trzebawianie walczyli o każdą piłkę i brak umiejętności nadrabiali zaangażowaniem. Zawodnicy Orkanu byli boleśnie obijani. Oberwało się nawet naszemu bramkarzowi, który ucierpiał w sytuacji sam na sam. Dopiero w 34 min. doczekaliśmy się drugiej bramkowej okazji dla Orkanu. Tym razem Mouhsin Ali trafił w bramkarza. Wynik 1-0 utrzymał się do przerwy. Zapowiadało to wiele emocji w drugiej odsłonie. 

Druga połowa rozpoczęła się od szarpanych akcji drużyny gości, którzy mieli ambicję wyrównania stanu pojedynku. Na szczęście na niewiele się to zdało bo w 60 min. do siatki rywali trafił Przemysław Babijów. Wynik zrobił się spokojniejszy, a i gra stała się mniej emocjonalna. Konarzewianie konsekwentnie podcinali skrzydła przyjezdnym i odbierali im chęci do gry. W 75 min. na 3-0 podwyższył Rafał Szymczak, a dosłownie w następnej akcji kolejny cios zadał Mateusz Leśny i w kolejnej znów Rafał Szymczak. To były trzy minuty, które wstrząsnęły Trzebawiem. Po tej kanonadzie goście już się nie podnieśli i oczekiwali końvowego gwizdka. Na odchodne trafił jeszcze Damian Ciesielski i skończyło się na 6-0. 

Znów zanotowaliśmy wysokie zwycięstwo, ale znów nie może cieszyć nasza gra. Orkan grał słabo szczególnie w pierwszej połowie i po raz kolejny udowodnił, że nie umie grać z ekipami silnymi fizycznie, które nie stronią od agresywnej gry. Na pewno cieszą kolejne trzy puinkty i wiele bramek.

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 11 maja 2013 r., godz. 17.00

Orkan Konarzewo - Tornado Trzebaw 6-0 (1-0)

1-0   Mouhsin Nassir Ali (2 min.)

2-0   Przemysław Babijów (60 min.)

3-0   Rafał Szymczak (75 min.)

4-0   Mateusz Leśny (77 min.)

5-0   Rafał Szymczak (78 min.)

6-0   Damian Ciesielski (90+1 min.)

.

Protokół meczowy:

46 min. - zmiana: Mouhsin Nassir Ali → Jakub Budziński

55 min. - zmiana: Wojciech Schoen → Artur Karaszewski

77 min. - zmiana: Przemysław Babijów → Patryk Karaszewski

80 min. - zmiana: Rafał Szymczak → Hubert Jadowski

.

{ARTYKUL_FM gs="1" ko="21" ze="1"}

 Powrót