Zapowiedź zaległej 15. kolejki

W zaległej 15. kolejce spotkań Orkan Konarzewo podejmował będzie Orła Granowo. Oba klubu mają na koncie komplet zwycięstw w rundzie wiosennej.

Orzeł w pierwszych dwóch kolejkach zanotował sześć punktów i zdobył siedem goli, tracąc trzy. Orkan również wygrał dwa spotkania, strzelając cztery gole. Różnica polega na tym, że konarzewianie oba mecze grali z drużynami z czołówki, a nasi najbliżsi rywale rozegrali spotkania z zespołami z końca ligowej tabeli. Nie wiadomo, co było lepsze ? Drużyny z czołówki walczą o awans, drużyny z końca tabeli walczą o życie. Orzeł pokonał Piasta Jabłonna 2-0 i TS Gminy Kamieniec 5-3 i w zgodnej opinii obserwatorów zagrał bardzo udane spotkania również pod względem stylu gry. Nic więc dziwnego, że w Konarzewie do meczu z drużyną z Granowa podchodzi się z szacunkiem.

W Konarzewie humory piłkarzom dopisują po pewnym zwycięstwie z Huraganem Łomnica 3-0. Konarzewianie umocnili się w czołówce A-klasy, ale nie mogą zapominać o oddechu konkurencji i peletonie drużyn goniących. Wśród nich jest m.in. Orzeł Granowo, który do Orkanu traci zaledwie pięć punktów i liczy, że już w środę ta różnica może się jeszcze zmniejszyć. Gracze z Konarzewa nie mogą na to pozwolić. Orkan poważnie liczy się w stawce A-klasy i nie może już sobie pozwolić na głupie straty punktów na swoim boisku, których zbyt wiele było w poprzedniej rundzie.

Jesienią Orkan wygrał w Granowie 3-1. Wynik tamten osiągnęliśmy dzięki skutecznej ofensywnej grze i liczymy, że w środę jesteśmy w stanie to powtórzyć. Mecz zaplanowano na środę, o godz. 17.30, na Stadionie Gminnym w Konarzewie. Zapraszamy do kibicowania.

 Powrót