Mecz towarzyski z KS Sarbia

Po udanym pierwszym sparingu, Orkan zagra z KS Sarbia. Rywale występują w B-klasie poznańskiej.

KS Sarbia to solidny B-klasowy zespół, który balansuje na granicy strefy awansów do A-klasy. W ostatnich kilku sezonach nasi najbliżsi rywale mieli dwa A-klasowe epizody, zakończone spadkiem już po jednym sezonie. W pozostałych latach KS Sarbia zaliczała się do czołówki B-klasy. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli, tracąc do lidera (Warta II Międzychód) cztery punkty. Piłkarze z Gminy Duszniki są szczególnie groźni na swoim boisku, gdzie gromią większość przeciwników.

Mecz z Orkanem Konarzewo jest dla KS Sarbia pierwszym spotkaniem sparingowym po przerwie zimowej. Wcześniej nasi rywale zagrali jedynie w halowym turnieju piłkarskim. W planach sparingowych zespołu z Gminy Duszniki znajdują się mecze m.in. z NKS Niepruszewo i Okoniem Sapowice. W ostatnich latach KS Sarbia nie rywalizowała z Orkanem Konarzewo.

Orkan zna już smak zwycięstw na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tarnowie Podgórnym. Konarzewianie w poprzedni weekend pokonali bardzo dobry A-klasowy zespół Sucharów Suchy Las 4-2. Obiekt na którym gramy lubi szybką kombinacyjną piłkę, zawsze można liczyć na wiele goli. Oby tym razem było podobnie.

Mecz na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej w Tarnowie Podgórnym, w niedzielę, o godz. 13.00.

 Powrót