Pierwszy turniej naszych najmłodszych piłkarzy

Z radością zawiadamiamy, że żacy Orkanu Konarzewo zadebiutowali na silnie obsadzonym turnieju halowym w Dopiewie i wypadli bardzo dobrze. Nasi zawodnicy zajęli siódme miejsce na kilkanaście drużyn.

Orkan podjął budowę zespołu żaków jeszcze w zeszłym roku, ale dopiero teraz zdecydował się pokazać światu naszych najmłodszych piłkarzy, który zagrali swój pierwszy poważny turniej piłkarski. Zawody odbyły się 8 grudnia w Dopiewie, a ich organizatorem był lokalny Uczniowski Klub Sportowy Grom. Patronat nad rozgrywkami objęła firma Mondi z Dopiewa.

Kolejne wyniki Orkanu Konarzewo:

Korona Zakrzewo - Orkan Konarzewo 1-0

Orkan Konarzewo - UKS Lusowo 0-0

Grom I Dopiewo - Orkan Konarzewo 0-0

Orkan Konarzewo - KS Gniezno 1-0

Poznaniak Poznań - Orkan Konarzewo 1-0

Konarzewianie zasłużyli na pochwały, bowiem nie dość, że osiągnęli całkiem niezłe wyniki, pokazali zaangażowanie i spory potencjał. Do ostatniego meczu sprawa miejsc w czołówce była jak najbardziej otwarta i przy odrobinie większym szczęściu mogliśmy zająć jeszcze wyższą lokatę. Należy jednak cieszyć się z tego co mamy, a mamy na pewno grupę młodych utalentowanych chłopców, którzy dobrze rokują na przyszłość. Zadowolenia z tego faktu nie kryje również trener drużyny Piotr Bartkowiak, który dziękuje chłopakom za ambitną walkę.

Czekamy na kolejne występy naszego najmłodszego zespołu. Liczymy na kolejne sukcesy i promocję konarzewskiej piłki młodzieżowej.

 Powrót