Zwycięstwo w Bukowcu

Orkan Konarzewo po dobrym meczu pokonał w wyjazdowym spotkaniu Koronę Bukowiec 4-2. Konarzewianie powtórzyli tym samym wynik z seoznu 2009/10.

Zupełnie odmiennie od zeszłego tygodnia, Orkan zagrał bardzo dobre spotkanie. W pierwszej połowie nie doczekaliśmy się bramek, ale oba zespoły pokazały spory potencjał, który zapowiadał emocje w drugiej części meczu. Kto w to uwierzył nie zawiódł się. W 62 min. Korona wyszła na prowadzenie, ale Orkan odpowiedział w najlepszy z możliwych sposobów. Kilka minut po bramkowej akcji gospodarzy, Przemysław Babijów zaskoczył miejscowego bramkarza niesygnalizowanym strzałem. Ten gol podbudował Przemysława Babijówa, który w następnej akcji wywalczył rzut karny. Z jedenastu metrów strzelał Rafał Szymczak i dał drużynie z Konarzewa drugą bramkę oraz nadzieję na komplet punktów. W 80 min. nadzieja ta stała się bardzo realna, bowiem Damian Ciesielski podwyższył na 3-1. Taki wynik utrzymywał się do zakończenia regulaminowego czasu gry.

Mieliśmy spokojne dwubrakowe prowadzenie, ale orkanowcy nie byliby sobą gdyby nie zafundowali nam w końcówce horroru z dreszczykiem. Jeszcze w 90 min. po głupiej stracie piłki Korona strzeliła kontaktową bramkę i poczuła wiatr w żagle. Gospodarze rzucili wszystkie siły do ataku i zupełnie odsłonili tyły. Konarzewianie bezlitośnie to wykorzystali. Wprowadzony kilka chwil wcześniej Hubert Jadowski strzelił gola, który ustalił wynik zawodów na 4-2. Tym miłym akcentem drużyna z Konarzewa podsumowała udany mecz.

To był mecz zagrany na dobrym poziomie i dający nadzieję na kolejne udane występy. Teraz czekają nas dwa mecze u siebie, a co ciekawe na właśnym boisku mamy na razie bardzo niekorzystny bilans.

Stadion Gminny w Bukowcu, 21 października 2012 r., godz. 15.00

Korona Bukowiec - Orkan Konarzewo 2-4 (0-0)

1-0 bramka dla Korony (62 min.)

1-1 Babijów Przemysław (70 min.)

1-2 - karny Szymczak Rafał (76 min.)

1-3 Ciesielski Damian (80 min.)

2-3 bramka dla Korony (90 min.)

2-4 Jadowski Hubert (90+2 min.)

Żółte kartki: Leśny Mateusz Czerwone kartki: ---

Zagrali:

Bramkarz: Ludwiczak Łukasz

Obrońcy: Schoen Krzysztof (60 min. - Budziński Jakub), Różewski Andrzej, Węglewski Robert, Przymusiak Maciej (90 min. - Karaszewski Patryk)

Pomocnicy: Adamczak Krzysztof, Leśny Mateusz, Kawończyk Jakub, Babijów Przemysław (88 min. - Jadowski Hubert), Ciesielski Damian

Napastnik: Szymczak Rafał

Rezerwowi:

Pluciński Adam (bramkarz), Primke Filip, Jezierski Jakub

.

 Powrót