Zapowiedź 2. kolejki

Po nieudanym początku rozgrywek Orkan zagra kolejny mecz wyjazdowy. Konarzewianie zmierzą się z Orłem Granowo, który również nie może mile wspominać inauguracji ligi.

Orzeł Granowo to zespół wyjątkowo niewygodny dla Orkanu. Od momentu reaktywacji klubu mamy z nim niekorzystny bilans, którego nie poprawiła nawet wygrana sprzed kilku miesięcy (4-2 w Konarzewie). Jeszcze gorszy bilans mamy na boisku w Granowie, gdzie w ostatnich latach nie zdobyliśmy choćby punktu (2-4 w sezonie 2008/09 i 0-1 w sezonie 2011/12). Musimy przełamać ten kompleks i w końcu wywalczyć na granowskiej ziemi punkty, które są nam teraz bardzo potrzebne. Konarzewienie w pierwszej kolece zdobyli tylko jeden punkt remisując z Interem Zdrój (1-1), ale Orzeł jest jeszcze bardziej zdesperowany bowiem przegrał na inaugurację z Koroną Bukowiec (3-4). To był zacięty i emocjonujący mecz, który do końca trzymał w niepewności. Granowianie na pewno odczuwają po tym spotkaniu sportową złość, która ma się przełożyć na udaną konfrontację z Orkanem Konarzewo.

Orkan też jest zniesmaczony po inauguracyjnym remisie, który nie powinien się przytrafić biorąc pod uwagę okoliczności i potencjał zespołu ze Zdroju. Konarzewianie są głodni ligowych punktów i na pewno chcą powalczyć w Granowie. Oby Orkan mógł zagrać w najsilniejszym ustawieniu, czego brakowało w meczu z Interem. Liczymy też na większe zaangażowanie i determinację piłkarzy z Konarzewa. Punkty trzeba wywalczyć i wybiegać, a nie tylko wychodzić.

Mecz wyjazdowy zostanie rozgrany na Stadionie Gminnym w Granowie, w niedzielę, o godz. 15.00.

 Powrót