Orkan wyruszył na obóz

Zawodnicy Orkanu Konarzewo udali się na sześciodniowy obóz kondycyjno-treningowy w Nowej Rudzie. Naszych piłkarzy czeka wiele pracy, która powinna zaprocentować w rundzie rewanżowej.

Wczesnym rankiem o godz. 7.00., w poniedziałek zawodnicy seniorskiej drużyny Orkanu Konarzewo wyruszyli autokarem do Nowej Rudy. Nowa Ruda to ponad dwudziestotysięczne miasto położone na Dolnym Śląsku, u podnóża Gór Sowich w powiecie kłodzkim. Oprócz licznych walorów krajozanwczych i przyrodniczych miasto oferuje rozbudowaną infrastrukturę sportową i turystyczną m.in. halę sportową, stadion piłkarski i lekkoatletyczny oraz pływalnię.

Konarzewianie spędzą w Nowej Rudzie sześć dni. Przez ten czas koncentrować się będą na poprawie motoryki i wypracowaniu kondycji na trudy ligowej rywalizacji w rundzie wiosennej. W planach jest również rozgranie meczów sparingowych. Powrót do Konarzewa przewidziany jest na sobotę, 18 lutego, w godzinach popołudniowych. Tego samego dnia piłkarze i sympatycy konarzewskiego klubu uczestniczyć będą w V Balu Piłkarza.

 Powrót