Zwycięstwo w sparingowych ostatkach

Orkan Konarzewo wreszcie wygrał w meczu towarzyskim. Konarzewianie w ostatnim sparingu pokonali Spójnię Strykowo 3-1 (2-1).

Ostatni sparing wreszcie ułożył się po naszej myśli, choć w zwycięstwie nad wyżej notowanym rywalem, pomogły nam błędy defensywy ze Strykowa. Orkan dość szybko objął dwubramkowe prowadzenie, dzięki celnym trafieniom Jakuba Kawończyka i Jakuba Budzińskiego. Później gola zdobyła ekipa Spójni. Druga połowa była bardziej wyrównana, a na boisku pojawiło się wielu graczy rezerwowych. Konarzewianom udało się podwyższyć wynik. Drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Jakub Kawończyk, który w tym okresie przygotowawczym może pochwalić się regularną bramkostrzelnością.

Mecz ze Spójnią Strykowo był ostatnim jaki zagraliśmy w ramach przygotowań do nowej rundy rozgrywek w A-klasie. W meczach towarzyskich konarzewianie odnotowali zaledwie jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie przegrane. Orkan grał przeważnie z zespołami sportowo silniejszymi i to poniekąd powinno tłumaczyć takie rezultaty. Prawdziwą weryfikację piłkarze z Konarzewa przejdą w rundzie rewanżowej. Jej początek już w najbliższą niedzielę, o godz. 14.00, we Wronczynie.

 Powrót