Bez bramek na zakończenie

Orkan bezbramkowo zremisował z Wicherem Strzyżewo na zakończenie rzogrywek A-klasy poznańskiej w tym sezonie. Konarzewianie zajęli trzecie miejsce w rozgrywkach i po raz kolejny udowodnili, że są solidną marką w swojej lidze, ale nie na tyle silną aby awansować.

Przed tą kolejką Orkan miał jeszcze iluzoryczne szanse na zajęcie drugiego miejsca w tabeli i rozgrywki barażowe, ale szansa ta malała z każdą minutą rozgrywanego równolegle spotkania w Wielichowie, gdzie Lipno dość szybko objęło prowadzenie w meczu z Pieczarką. Wieści z tamtego stadionu dochodziły również do piłkarzy z Konarzewa, którzy zbyt pasywnie i bez mobilizacji grali z Wicherem. Przełożyło się to na "wakacyjny wynik" 0-0, który utrzymał się do ostatnich minut.

Orkan zajął trzecie miejsce w rozgrywkach z dorobkiem 50 punktów. W każdym poprzednim seoznie taki wynik dałby nam przynajmniej baraże, ale w tym sezonie musimy zadowolić się najniższym stopniem podium i przygotowywać się do rozgrywek w następnym sezonie - znów w A-klasie ...

.

Stadion Gminny w Strzyżewie, 9 czerwca 2012 r., godz. 16.00

Wicher Strzyżewo - Orkan Konarzewo 0-0 (0-0)

.

 Powrót