Udany pościg Orkanu

Już od 10 min. Orkan musiał gonić dwubramkową przewagę Orła Granowo. Nasi piłkarze uczynili to jednak znakomicie i jeszcze przed przerwą wyrównali, a w drugiej połowie dobili rywali.

Nasi piłkarze jeszcze nie zdążyli "wejść" w mecz a już przegrywali 0-2. Orzeł od początku z impetem natarł na bramkę Orkanu i stwarzał sobie groźne sytuacje. Dwie z nich, po błędach naszych szeregów defensywnych, znalazły drogę fo bramki. Zawodnicy z Granowa zwietrzyli swoją szansę na łatwe i efektowne zwycięstwo na boisku w Konarzewie, ale dość szybko zostali skarceni. Kontaktową bramkę zdobył Krystian Śmiglak, a chwilę później ten sam zawodnik wykorzystał rzut karny. Były to gole nr 22 i 23 naszego snajpera w tegorocznych rozgrywkach. Równie szybko jak straciliśmy dwie bramki, równie szybko je odzyskaliśmy. Pozwoliło to z umiarkowanym optymizmem schodzić z boiska i oczekiwać drugiej połowy.

Druga odsłona tego spotkania zaczęła się wyśmienicie dla Orkanu. Już w 48 min. znakomitą indywidualną akcję pięknym strzałem zwieńczył Jakub Budziński i wyszliśmy na prowadzenie. Z gości wyraźnie uszło w tym momencie powietrze. Mimo, że przegrywali jednym golem, nie szczególnie zagrażali naszej bramce, a kiedy już to czynili bez zarzutu spisywał się nasz bramkarz Adam Pluciński. Konarzewianie coraz częściej podejmowali próbę podwyższenia rezultatu spotkania i to udało się w 77 min., gdy ładną zbiorową akcję całego zespołu wykończył Maciej Nowaczyk. Korzystny wynik 4-2 utrzymał się do ostatnich minut spotkania.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 2 czerwca 2012 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Orzeł Granowo 4-2 (2-2)

0-1   bramka dla Orła (7 min.)

0-2   bramka dla Orła (10 min.)

1-2   Śmiglak Krystian (15 min.)

2-2   - karny   Śmiglak Krystian (23 min.)

3-2   Budziński Jakub (48 min.)

4-2   Nowaczyk Maciej (77 min.)

 

Żółte kartki:   Leśny Mateusz, Karaszewski Artur,   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Pluciński Adam

Obrońcy:   Schoen Wojciech, Różewski Andrzej, Karaszewski Artur, Przymusiak Maciej,

Pomocnicy:   Leśny Mateusz, Nowaczyk Maciej (82 min. - Targowski Damian), Babijów Przemysław (70 min. - Jabłoński Adam), Budziński Jakub

Napastnicy:   Szymczak Rafał, Śmiglak Krystian

 Powrót