Remisowa inauguracja

W pierwszym meczu nowego sezonu rozgrywek młodzieżowych, Orkan Konarzewo reprezentowany przez drużynę młodzików zremisował na własnym boisku z Wielkpolską Komorniki 1-1.

Pierwszy mecz rundy wiosennej rozgrywany był przy silnym porywistym wietrze i przenikliwym chłodzie. Ze względu na choroby, nieobecnych było kilku podstawowych zawodników.

Spotkanie rozpoczęło się dość nieszczęśliwie dla zawodników z Konarzewa. Już w trzeciej minucie po błędzie naszego stopera i przy udziale wiatru straciliśmy bramkę samobójczą. Sytuacja ta wpłynęła negatywnie na cały zespół, bo przez kolejne  minuty meczu nie potrafiliśmy wyprowadzić ciekawej akcji. Dopiero po kwadransie zespół się otrząsnął i akcje zaczęły się zazębiać. Aktywny na prawej stronie był Paweł, Daniel i Sroka. Ten ostatni miał 100 procentową sytuację sam na sam z bramkarzem - niestety się pomylił.
Do przerwy było 0-1. Po przerwie, swoje "5 minut" znów mieli goście. Później jednak sytuacja została opanowana i to my mieliśmy więcej z gry i sytuacji podbramkowych, ale wynik nie ulegał zmianie. W 63 min. meczu faulowany był Daniel w odległości około 20 m od bramki. Rzut wolny wykonywał sam poszkodowany. Po jego strzale i niepewnej interwencji bramkarza gości z bliskiej odległości gola zdobył Kuba Kośmicki. Kolejne próby zdobycia bramki nie przyniosły efektu i wynik utrzymał się do końca spotkania.

Pozostał niedosyt, bo mecz można było wygrać. Cieszyć się należy jednak z tego, że do końca meczu zawodnicy wierzyli w zdobycie gola i odniesienie przynajmniej remisu. Właśnie takiego podejścia oczekują wszyscy, z trenerem i kierownikiem na czele.

 

Zagrali:

Rebelski Gabriel, Markiewicz Tymek, Moskalik Adrian, Kołodziej Dawid, Kaczyński Patryk, Niedziela Daniel, Michalski Paweł, Glabus Aleks, Kośmicki Kuba, Pieprzyk Adrian, Soroczyński Mateusz

Rezerwowi:

Weber Piotr, Kaus Jakub, Bartkowiak Patryk, Królik Patryk

 Powrót