Bez szczęścia w spraingach

W ostatnich meczach sparingowych piłkarze Orkanu Konarzewo nie mogli poczuć smaku zwycięstwa. Może lepiej będzie w ostatnim meczu towarzyskim, do którego dojdzie w najbliższą sobotę.

Od bezbramkowego remisu z KS 1999 Łopuchowo piłkarze z Konarzewa rozgrali trzy mecz kontrolne, w których zanotowali jeden remis i dwie przegrane. Jeszcze w lutym orkanowcy okazali się wyraźnie gorsi od Lipna Stęszew (1-4). Jest to o tyle niepokojące, że stęszewski zespół jest jednym z naszych najgroźniejszych rywali w zbliżającej się rundzie wiosennej. Tydzień później Orkan znów przegrał. Tym razem lepsi okazali się nasi stali sparingpartnerzy z Junatrans Oborzyska Stare (1-2). 11 marca rywalizowaliśmy z Patrią Buk. Spotkanie, które rozgrano w Konarzewie zakończyło się wynikiem 0-0.

Po meczach towarzyskich, które już za nami możemy mieć spore poczucie niedosytu. Wiele należy jeszcze poprawić w naszej grze aby w rozgrywkach ligowych godnie bronić pozycji lidera. Jeszcze przed rozpoczęciem zmagań ligowych zagramy sparing ze Spójnią Strykowo. Zespół ze Strykowa z powodzeniem gra w Klasie Okręgowej, ale jest jak najbardziej w zasięgu Orkanu. Liczymy, że w tym meczu nasi piłkarze wreszcie pokażą pełnie swoich umiejętności i udanie zakończą okres przygotowawczy.

Spotkanie towarzyskie ze Spójnią Strykowo odbędzie się w sobotę, o godz. 16.00, na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

 Powrót