Bramkostrzelna gra kontrolna

Piłkarze Orkanu Konarzewo rozgrali pierwszą w tym sezonie grę kontrolną z zawodnikami Skry Otusz. Nietypowy mecz, ze zmianami barw klubowych w trakcie jego trwania i hokejowymi zmianami, obfitował w gole.

Zespół Skry Otusz przyjechał do Konarzewa zdekompletowany i "pożyczył" od Orkanu kilku zawodników. Konarzewianie, którzy trenują dopiero od kilku dni postawili sobie za cel przetestowanie kilku nowych rozwiązań taktycznych i nowych zawodników.

Do przerwy spotkanie było dość wyrównane. Gracze z Konarzewa marnowali wiele okazji strzeleckich, ale mimo to prowadzili 2-1. Po zmianie stron i zmianach zawodników w tym oddelegowaniu kolejnego zaciągu naszych reprezentantów w szeregi Skry spotkanie stało się bardzo jednostronne ze znaczną przewagą konarzewian. Ostatecznie Orkan pokonał Skrę Otusz 8-1.

Kolejny mecz towarzyski zostanie rozgrany już w najbliższą niedzielę o dość wczesnej porze, mianowicie godz. 10.30. Przeciwnikiem Orkanu będzie beniaminek A-klasy poznańskiej - Poznań FC. Spotkanie zostanie rozgrane na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

 Powrót