Zgodnie z przewidywaniami

Zgodnie z przewidywaniami Orkan wygrał wyjazdowy mecz z Pieczarką Wielichowo. Zwycięstwo 5-1 dało nam awans na pozycję lidera tabeli A-klasy.  

Przed meczem z Pieczarką Wielichowo stało się jasne, że zwycięstwo różnicą trzech bramek da nam powrót na pozycję lidera tabeli A-klasy. Z tym celem piłkarze z Konarzewa przystąpili do niedzielnego pojedynku.

Przez pierwsze pół godziny spotkania widać było wyraźnie, że Orkan przeważa i konsekwentnie dąży do strzelenia gola. Niestety, do 28 min. nasze ataki nie przynosiły żadnego rezultatu. Strzelecką niemoc przełamał Krystian Śmiglak, który wykorzystał podanie wzdłuż linii bramkowej i wpakował piłkę do siatki. Wynik się otworzył i konarzewianom zaczęło się grać lepiej. Jeszcze przed przerwą rezultat podwyższył Jakub Budziński. Do szatni schodziliśmy więc z dobrym i pewnym wynikiem 2-0.

Tuż po zmianie stron powiększyliśmy prowadzenie. Jakub Kawończyk perfekcyjnie wykonał rzut karny i mogliśmy cieszyć się z trzeciego gola. Radość ta nie trwała długo, bowiem w 51 min. zostaliśmy skarceni. Pieczarka uratowała honor i w dość przypadkowej sytuacji zdobyła jedyną tego dnia bramkę. Orkan trochę podrażniony tym faktem ruszył do ataku i w ciągu trzech minut rozprawił się z zespołem gospodarzy. Katem miejscowych okazał się Jakub Budziński, który zdobył dwa ostatnie gole i pozbawił wielichowian złudzeń. Do końca spotkania mieliśmy jeszcze wiele dogodnych okazji do podwyższenia wyniku, ale ten nie ulgł już zmianie. Po raz pierwszy od 27 sierpnia wskoczyliśmy na pozycję lidera A-klasy. Oby na dłużej ...

.

Stadion Miejski w Wielichowie, 23 października 2011 r., godz. 14.00

Pieczarka Wielichowo - Orkan Konarzewo 1-5 (0-2)

0-1   Śmiglak Krystian (28 min.)

0-2   Budziński Jakub (40 min.)

0-3   - karny   Jakub Kawończyk (47 min.)

1-3   bramka dla Pieczarki (51 min.)

1-4   Budziński Jakub (60 min.)

1-5   Budziński Jakub (63 min.)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Węglewski Robert

Obrońcy:   Targowski Damian, Adamczak Krzysztof, Różewski Andrzej, Karaszewski Artur (82 min. - Jezierski Jakub)

Pomocnicy:   Kawończyk Jakub, Babijów Przemysław, Jadowski Hubert (65 min. - Jadowski Bartosz), Ciesielski Damian (72 min. - Karasiewicz Damian), Budziński Jakub (88 min. - Kurowski Adrian)

Napastnik:   Śmiglak Krystian

Rezerwowi:

Ludwiczak Łukasz (bramkarz)

 Powrót