Bez litości dla debiutantów

Najmłodsi piłkarze Orkanu Konarzewo nie mieli litości dla absolutnych debiutantów w rozgrywkach ligowych - LZS Wronczyn. Konarzewianie wygrali wyjazdowy mecz aż 4-0.

W ostatnią sobotę września udaliśmy się na mecz do zespołu z Wronczyna. Miejscowy zespół powstał niedawno co było widać na boisku. Wyraźną dominację na boisku udokumentowaliśmy tylko czteroma bramkami, co można uznać za bardzo słaby wynik. Należy dodać, że w meczu niewykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych (Dawid Niedziela, Mateusz) i kilkakrotnie piłka zatrzymywała się na poprzeczce lub słupku bramki rywali po uderzeniach z dalszej odległości.

Cieszy fakt, że mimo gry ze słabszym rywalem chłopcy nie zlekceważyli przecwnika i grali ambitnie od pierwszej do ostatniej minuty. W meczu zagrała cała kadra młodzieżowego Orkanu, która pojechała na mecz. Na koniec czekała na wszystkich miła niespodzianka. Nasz kierownik drużyny zarządził, że wszyskim należy się nagroda i udaliśmy się na lody, a że pogada tego dnia dopisywała, to pomysł ten spodobał się wszystkim.

W kolejnym meczu rundy rewanżowej zmierzymy się z KS 1920 Mosina. Trudny rywal. Mecz ten na pewno zweryfikuje umiejętności młodych piłkarzy z Konarzewa. W pierwszej kolejce padł remis 1-1 w spotkaniu rozgrywanym w Konarzewie.

Relacja trenera Roberta Adamczka

.

Boisko wiejskie we Wronczynie, 1 października 2011 r., godz. 14.00

LZS Wronczyn - Orkan Konarzewo 0-4 (0-2)

0-1   Niedziela Daniel (15 min.)

0-2   - samob.   zawodnik LZS (20 min.)

0-3   Soroczyński Bartosz (38 min.)

0-4   Kośmicki Jakub (43 min.)

 Powrót