Kim jest nasz nowy trener ?

7 października umowę z konarzewskim klubem podpisał trener Marek Giese, który opiekował się będzie zespołem seniorów. Kim jest nasz nowy szkoleniowiec ?

Marek Giese urodził się w 1957 roku i jest mieszkańcem Lubonia. Od ponad 20 lat związany jest z rzemiosłem trenerskim i w żadnym wypadku nie jest osobą przypadkową na stanowisku pierwszego trenera Orkanu Konarzewo. Zgodnie z nomenklaturą PZPN posiada licencję trenera pierwszej klasy. Jest absolwentem poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Nasz nowy szkoleniowiec przygodę trenerską rozpoczął w Energetyku Poznań. Później kontynuował pracę w Olimpii Poznań. Na początku lat '90 trener Marek Giese jako asystent trenera Tadeusza Łuczaka, współprowadził występującą wówczas w ekstraklasie Wartę Poznań. Wtedy też odebrał dodatkowe trenerskie szlify na stażu w holenderskiej Rodzie Kerkrade. W trenerskim CV Marek Giese może pochwalić się prowadzeniem wielu innych zespołów m.in. Pogoń Lwówek Wielkopolski, NKS Niepruszewo, Patria Buk, Luboński Klub Sportowy i Las Puszczykowo.

Trener Marek Giese wysoko ceni sobie również pracę z młodzieżą. W ostatnich latach nasz nowy szkoleniowiec pracował z młodymi piłkarzami w Luboniu, gdzie kontynuje trenerską pasję szkoląc najmłodszych adeptów boiska Orlik.

Doświadczenie trenerskie zdobyte w wielu utytuowanych klubach trener Marek Giese zamierza wykorzystać w Konarzewie. Nowy szkoleniowiec objął zespół w środku sezonu i z pewnością minie trochę czasu zanim w pełni pozna wszystkich zawodników, ale już teraz dostrzega w piłkarzach Orkanu spory potencjał.

 

 Powrót