Zapowiedź 8. kolejki

W najbliższą niedzielę konarzewianie zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z TS Gminy Kamieniec, które z meczu na mecz jest coraz lepsze. Piłkarzy z Konarzewa czeka ciężka przeprawa.

Orkan nie przegrał w Kamieńcu od 2008 roku, ale też nigdy na boisku tego rywala nie zwyciężył. Ostatnie spotkania rozgrane na wyjeździe to dwa remisy 2-2. Pierwszy z nich odniesiony w sezonie 2009/10 zamknął nam drogę do awansu do Klasy Okręgowej. Drugi (sezon 2010/11) zanotowaliśmy na własne życzenie. Prowadziliśmy 2-0 z mnóstwem sytuacji, ale daliśmy sobie strzelić dwa gole i musieliśmy zadowolić się remisem. Jak będzie w najbliższym spotkaniu ?

TS Gminy Kamieniec rozpoczął sezon od planowego zwycięstwa z beniaminkiem z Granowa 1-0. Później przyszedł jednk kryzys i trzy kolejne porażki (z Lasem 5-6, Wicherem 1-2 i Tęczą 3-4). W każdym z tych spotkań gracze z Kamieńca przegrywali dość pechowo i w minimalnych rozmiarach. To nie był wymarzony początek rozgrywek dla jednego z pretendentów do awansu. Przełom nastąpił w piątej kolejce. Kamieńczanie zaczęli odnosić wysokie i przekonujące zwycięstwa. W trzech kolejkach strzelili aż 13 goli, tracąc przy tym tylko dwa. Nasi niedzielni rywale wyraźnie są na fali i z pewnością będą chcieli to wykorzystać w najbliższym spotkaniu z Orkanem.

Orkan trenuje już pod okiem nowego szkoleniowca Marka Giese. Ostatnie dwa spotkanie konarzewianie zagrali z zastępczym trenerem Robertem Adamczakiem, który poprowadził konarzewian do dwóch zwycięstw. Też mamy dobrą serię i również możemy to wykorzystać w spotkaniu z TS Gminy Kamieniec. Nie bez znaczenia jest również wzmocnienie naszego środka pola. Po, trwającej dwie kolejki, przymusowej pauzie do gry wraca Mateusz Leśny.

Mecze z udziałem Orkanu Konarzewo i TS Gminy Kamieniec zawsze obfitowały w gole. Nie bez powodu, w ciągu ostatnich kilku sezonów, zespoły z Konarzewa i Kamieńca są najbardziej bramkostrzelnymi drużynami w rozgrywkach grupy trzeciej A-klasy poznańskiej. W niedzielnym pojedynku również możemy spodziewać się wielu celnych trafień, co na pewno wpłynie na podniesienie jakości widowiska. Zapowiada się ciekawy pojedynek, dlatego zapraszamy na Stadion Gminny w Kamieńcu, w niedzielę, o godz. 14.00.

 

 Powrót