Niespodzianki nie było, ale wstydu też nie

Orkan Konarzewo przegrał z czwartoligową Tarnovią Tarnowo Podgórne 0-3 i odpadł z rogrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu. Konarzewianie walczyli dzielnie, ale klasa rywala była zbyt duża.

Spotkanie z Tarnovią Tarnowo Podgórne rozgrywane było w ramach IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Obu zespołom trudno byłoby rozgrać oficjalne spotkanie, ponieważ Orkan występuje w A-klasie, a drużyna z Tarnowa rozgrywa swoje mecze w IV lidze. Różnica dwóch klas rozgrywkowych okazała się kluczowa w kontekście środowego pojedynku.

Konarzewianie rozgrywali mecz ambitnie, ale z wyraźnym respektem dla rywali. Tarnovia miała więcej z gry i stwarzała sobie więcej okazji do zdobycia gola. Gracze z Konarzewa skupiali się na kontrach. Trzeba przyznać, że przy wykończaniu akcji brakowało nam szczęścia. Mieliśmy też dobrą szansę z rzutu wolnego, po tym jak fulowany na linii pola karnego był Krystian Śmiglak.

Tarnovia - rywal doświadczony i lepszy technicznie, umiejętnie wykorzystał nasze słabości i strzelił nam trzy gole. Gołym okiem widać było, że przeciwnik jest lepszy i bardziej zasługuje na kontynuację przygody z Pucharem Tysiąca Drużyn. Konarzewianie tą przygodę już zakończyli, ale na pewno mogą miło wspominać tegoroczne rozgrywki pucharowe, bo awansowali do IV rundy i pokazali wolę walki i chęć rywalizacji z teoretycznie lepszymi drużynami.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 5 października 2011 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Tarnovia Tarnowo Podg. 0-3 (0-1)

0-1   bramka dla Tarnovii (15 min.)

0-2   bramka dla Tarnovii (64 min.)

0-3   bramka dla Tarnovii (81 min.)

 

Żółte kartki:   Jadowski Bartosz   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Ludwiczak Łukasz

Obrońcy:   Targowski Damian (46 min. - Adamczak Krzysztof), Róźewski Andrzej, Karaszewski Artur, Przymusiak Maciej (85 min. - Kurowski Adrian)

Pomocnicy:   Ciesielski Damian (75 min. - Jezierski Jakub), Kawończyk Jakub, Leśny Mateusz, Jadowski Hubert (62 min. - Jadowski Bartosz), Babijów Przemysław

Napastnik:   Śmiglak Krystian

Rezerwowi:

Kurowski Patryk (bramkarz), Karasiewicz Damian.

 

Uzupełnienie informacji nastąpi po dostarczeniu protokołu meczowego.

 Powrót