Prestiżowa wygrana

Najmłodsi piłkarze Orkanu Konarzewo odnieśli pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Konarzewianie pokonali odwiecznego rywala - Wielkopolskę Komorniki 2-0.

Po wyrażnej porażce w meczu derbowym z UKS-em Skórzewo 6-0, przyszło nam rywalizować z drużyną z Komornik. Do tego meczu przygotowaliśmy się starannie rozgrywając w wolnym terminie mecz sparingowy z reprezentacją Dąbrówki i Palędzia wygrany 3-0 (Daniel Niedziela, Kuba Kośmicki, bramka samobójcza).

Drużyna gości niczym specjalnym nas nie zaskoczyła. W pierwszej połowie oddali dwa strzały w kierunku bramki w drugiej w drugiej nasi bramkarze byli bezrobotni. Mecz toczył się przeważnie w środku pola i na połowie gości. Bramki strzelili w pierwszej połowie Pawko po wyśmienitym lobie z prawej strony boiska (miało być dośrodkowanie a wyszedł strzał typu stadiony świata). Druga bramka to zasługa jednego z najmłodszych zawodników Orkanu Bartka, który bardzo przytomnie zachował się w polu karnym.

Dominacja młodych zawodników z Konarzewa była wyraźna, bramek mogło paść więcej ale zabrakło skuteczności i precyzji. Pochwalić należy cały zespół za poświęcenie i ambicje. Na szczególną pochwałę zasłużył cały blok defensywny, który wyłączył z gry zawodników z Komornik. W meczu brakowało przedewszyskim spokoju i cierpliwości w budowaniu akcji. Nad tym i kilkoma innymi elementami musimy jeszcze dużo popracować.

Relacja trenera Roberta Adamczaka

 Powrót