Przegrali z sędzią i własnymi słabościami

Orkan Konarzewo przegrał na własnym boisku z Koroną Bukowiec 1-2. Na wynik wpływ miało fatalne, wręcz kuriozalne, sędziowanie i zbyt mało agresywna gra z naszej strony.

Konarzewianie rozpoczęli spotkanie bardzo udanie i przez pierwsze 20 min. w pełni kontrolowali przebieg wydarzeń boiskowych. Niestety, wtedy przytrafił nam się wielki pech i interweniujący w polu karnym nasz piłkarz skierował piłkę do własnej bramki. To był przypadek, który ustwaił cały mecz i podciął skrzydła piłkarzom z Konarzewa. Drugą rzeczą, która ustawiła mecz był sędzia główny zawodów, który dwukrotnie nie podyktował ewidentnych rzutów karnych na Krystianie Śmiglaku. Wydawało się, jakby arbiter celowo robił nam na złość. Pod koniec pierwszej połowy piłkarze z Konarzewa stracili ostatniego doświadczonego piłkarza na placu gry - Marek Bartkowiak musiał opuścić boisko z kontuzją.

Drugą połowę gracze z Konarzewa rozpoczęli nieco ospale. Konarzewianie nie mieli dogodnych okazji do wyrównania. Groźniejsze akcje budowała Korona. Ataki Orkanu rozbijane były przed polem karnym i zazwyczaj kończyły się kontratakiem. Po jednym z nich zawodnicy z Bukowca rozbili konarzewską obronę i strzelili gola na 2-0. To był cios, który zupełnie osłabił konarzewian. Orkan podniósł się dopiero w końcówce w walce o zachowanie honoru. Zawodnicy z Konarzewa wywalczyli rzut karny, który na gola zamienił Mateusz Leśny. To bardzo nie spodobało się sędziemu, który chwilę później wyrzucił Mateusza Leśnego z boiska za rzekomą obrazę arbitra. Majac za przeciwnika dobrze dysponowaną Koronę i sędziego - nie mogliśmy tego meczu wygrać.

Po zakończeniu spotkania do dyspozycji zarządu oddał się trener Piotr Bartkowiak. Decyzję zarządu w sprawie ewentualnego zatrudnienia nowego szkoleniowca poznamy już wkrótce.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 18 września 2011 r., godz. 13.00

Orkan Konarzewo - Korona Bukowiec 1-2 (0-1)

0-1   - samob.   bramka dla Korony (20 min.)

0-2   bramka dla Korony (68 min.)

1-2   - karny   Leśny Mateusz (88 min.)

 

Żółte kartki:   Różewski Andrzej, Kawończyk Jakub, Leśny Mateusz

Czerwone kartki:   Leśny Mateusz za niesportowe zachowanie (89 min.)

 

Zagrali:

Bramkarz:   Węglewski Robert

Obrońcy:   Targowski Damian, Różewski Andrzej, Przymusiak Maciej (76 min. - Jadowski Bartosz), Karaszewski Artur (80 min. - Adamczak Krzysztof)

Pomocnicy:   Babijów Przemysław (58 min. - Jadowski Hubert), Leśny Mateusz (89 min.), Kawończyk Jakub, Budziński Jakub

Napastnicy:   Śmiglak Krsytian, Bartkowiak Marek (39 min. - Ciesielski Damian)

Rezerwowi:

Ludwiczak Łukasz (bramkarz), Jezierski Jakub, Bartkowiak Piotr

 

Zdjęcia później ...

 Powrót